هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
آصفری:

قول مساعد قالیباف برای لغو واردات واگن‌های مترو از چین/ در صورت تحقق وعده از شکایتم صرف‌نظر می‌کنم

سرویس اجتماعی
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس٬ با یادآوری شکایتش از شهردار تهران به دلیل عقد قرارداد با کشور چین برای واردات واگن‌های مترو٬ گفت: چنانچه شهردار تهران قرار داد مربوطه را لغو کند از شکایت صرف نظر خواهم کرد.
چهارشنبه 15 مرداد 1393 ساعت 11:05
قول مساعد قالیباف برای لغو واردات واگن‌های مترو از چین/ در صورت تحقق وعده از شکایتم صرف‌نظر می‌کنم عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس٬ با یادآوری شکایتش از شهردار تهران به دلیل عقد قرارداد با کشور چین برای واردات واگن‌های مترو٬ گفت: چنانچه شهردار تهران قرار داد مربوطه را لغو کند از شکایت صرف نظر خواهم کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/43191.jpg قول,مساعد,قالیباف,برای,لغو,واردات,واگن‌های,مترو,از,چین/,در,صورت,تحقق,وعده,از,شکایتم,صرف‌نظر,می‌کنم Icana

محمدحسن آصفری در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت٬ با یادآوری شکایتش از شهردار تهران مبنی بر عقد قرارداد با کشور چین برای واردات واگن‌های قطار مترو٬ گفت: در صورت خرید واگن از این کشور از سوی شهرداری تهران شکایت از قالیباف به قوت خود در کمیسیون اصل نود باقی خواهد بود و در محاکم قضایی پیگیری خواهد شد.

نماینده مردم اراک٬ کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی٬ با بیان اینکه طبق نامه‌نگاری‌های شهردار تهران با کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس هر نوع خرید واگن از کشور چین منتفی اعلام شده است٬ افزود: آقای قالیباف طی نامه‌ای به کمیسیون اصل نود اعلام کرده در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی قراردادی با چین برای خرید واگن دنبال نخواهیم کرد که در صورت صحت این اظهارات شکایت از وی منتفی خواهد شد.

این نماینده مردم در مجلس نهم٬ با تاکید بر اینکه انتظار ما از شهردار تهران تلاش در جهت فرمایشات مقام معظم رهبری برای تحقق اقتصاد مقاومتی است٬ تصریح کرد:  ما مدارکی دال بر اینکه قرارداد با کشور چین برای واردات واگن بسته شده داریم اما گر در همین اندازه قبول کنند که چنین اتفاقی رخ نخواهد داد ما هم از شکایت خود صرف‌نظر می‌کنیم.

عضو کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس شورای اسلامی٬ یادآور شد: موضوع شکایت از قالیباف همچنان برای اتخاذ تصمیم نهایی در کمیسیون اصل نود مجلس در حال بررسی است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000