ولادت امام موسی کاظم (ع)
1393/05/15 13:15:45
سرویس فرهنگی
پزشکیان با اشاره به توزیع و فروش مستند من روحانی هستم در فروشگاه های سروش:

توزیع یا فروش اثر فاقد مجوز " من روحانی هستم" جرم است

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: شأن رسانه ملی نیست که اعتماد عمومی را با فعالیت هایی نظیر حمایت از ساخت مستندی علیه شخص اول مملکت از دست بدهد.
توزیع یا فروش اثر فاقد مجوز " من روحانی هستم" جرم است عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: شأن رسانه ملی نیست که اعتماد عمومی را با فعالیت هایی نظیر حمایت از ساخت مستندی علیه شخص اول مملکت از دست بدهد. https://cdn.icana.ir/d/019/75606.jpg توزیع,یا,فروش,اثر,فاقد,مجوز,",من,روحانی,هستم",جرم,است Icana

مسعود پزشکیان در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، با غیرقابل توجیه خواندن عملکرد رسانه ملی مبنی بر در اختیار قرار دادن آرشیو محرمانه در اختیار شرکت خصوصی "سفیر فیلم" برای ساخت مستند "من روحانی هستم" اظهار کرد: عملکرد مسئولین سازمان صداوسیما برای ارائه اسناد این سازمان به یک شرکت خصوصی خلاف قانون بوده و توجیهی ندارد.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی در ادامه گفت: دو نماینده مجلس شورای اسلامی از اعضای هیئت نظارت بر سازمان صداوسیما هستند اما عملا نمی توانند کاری انجام دهند و تأثیرگذاری ندارند.

وی افزود: متأسفانه شاهدیم افرادی که ادعای مسلمانی و ولایتمداری دارند، تخلف می کنند اما انتظار دارند  اگر دیگران خلاف قانون عمل کردند، دادگاهی  شوند و به زندان بروند.

پزشکیان در ادامه با خلاف قانون دانستن توزیع سی دی های مستند "من روحانی هستم" که فاقد مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است، یادآور شد: وقتی محصولی مجوز ندارد، توزیع آن نیز خلاف است و توزیع کنندگان آن مجرم هستند در حالی که می بینیم همین افراد دیگران را دعوت به رعایت قانون میکنند.

وزیر بهداشت دولت اصلاحات تصریح کرد: اگر سازمان صداوسیما روند خود را اصلاح نکرده و منصفانه عمل نکند، زمانی که حرف راست هم بزند مردم باور نمی کنند و از آن روی بر می گردانند از طرفی شأن رسانه ملی نیست که اعتماد عمومی را با فعالیت های این چنینی نظیر حمایت از ساخت مستندی علیه شخص اول مملکت از دست بدهد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet