ولادت امام موسی کاظم (ع)
1393/05/15 11:28:02
سرویس دیگر رسانه‌ها_
امیرآبادی:

کمیته مشترک دستگاه‌های اجرایی و نظارتی مبنای ثروتمند بودن افراد را مشخص کند

عضو کمیسیون برنامه و بودجه پیشنهاد داد: کمیته‌ای متشکل از دستگاه‌های اجرایی و نظارتی در قوای مجریه و قضاییه مبنای ثروتمند بودن افراد برای حذف از شمول افراد یارانه‌بگیر تشکیل شود.
کمیته مشترک دستگاه‌های اجرایی و نظارتی مبنای ثروتمند بودن افراد را مشخص کند عضو کمیسیون برنامه و بودجه پیشنهاد داد: کمیته‌ای متشکل از دستگاه‌های اجرایی و نظارتی در قوای مجریه و قضاییه مبنای ثروتمند بودن افراد برای حذف از شمول افراد یارانه‌بگیر تشکیل شود. https://cdn.icana.ir/d/019/62421.jpg کمیته,مشترک,دستگاه‌های,اجرایی,و,نظارتی,مبنای,ثروتمند,بودن,افراد,را,مشخص,کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از ایسنا؛ احمد امیرآبادی فراهانی گفت: کمیته‌ای متشکل از دستگاه‌های متولی قانون هدفمندسازی یارانه‌ها و دستگاه‌های نظارتی درآمد و دارایی افراد پردرآمد جامعه از مسئولان گرفته تا افراد تازه به دوران رسیده که سرمایه‌های چند هزار میلیارد تومانی جمع کرده‌اند را شناسایی و ضمن اخذ حقوق دولتی از آنان از شمول افراد یارانه‌بگیر حذف شوند.

نماینده مردم قم در مجلس انجام این کار را منوط به اراده مسئولان و حذف نقایص قانون و شفاف‌سازی قوانین دانست و افزود: برداشت‌های چندگانه از قانون، عدم شفافیت قوانین و خلاءهای قانونی در کنار عدم تمایل برخی مسئولان و شناسایی افراد ثروتمند مانع از اجرای تبصره 21 قانون بودجه سال 1393 شده است.

به گفته یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه، یکپارچه‌سازی بانک‌های اطلاعاتی اصناف، دستگاه‌های نظارتی و دستگاه‌های اجرایی تاثیر بسزایی در شناسایی ثروتمندان و جلوگیری از فرار مالیاتی آنان دارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet