خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1393/05/17 09:52:17
سرویس سیاسی
حبیب‌الله‌زاده خبر داد:

بازگشایی سفارت انگلیس در تهران/همه بخش‌های سفارت ایران در انگلیس فعال می‌شود

کاردار غیر مقیم ایران در انگلیس، با بیان اینکه سفارت انگلیس در تهران به زودی بازگشایی می‌شود، گفت: همچنین همه بخش‌های سفارت ایران در انگلیس در آینده‌ای نزدیک فعال می‌شود.
بازگشایی سفارت انگلیس در تهران/همه بخش‌های سفارت ایران در انگلیس فعال می‌شود کاردار غیر مقیم ایران در انگلیس، با بیان اینکه سفارت انگلیس در تهران به زودی بازگشایی می‌شود، گفت: همچنین همه بخش‌های سفارت ایران در انگلیس در آینده‌ای نزدیک فعال می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/55564.jpg بازگشایی,سفارت,انگلیس,در,تهران/همه,بخش‌های,سفارت,ایران,در,انگلیس,فعال,می‌شود Icana

محمدحسن حبیب‌الله‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به روند مذاکرات میان ایران و انگلیس برای بازگشایی سفارت این کشور در ایران، گفت: هم‌اکنون مذاکرات برای بازگشایی کامل سفارتخانه‌های دو کشور در حال انجام است تا در آینده‌ای نزدیک این کار صورت بگیرد.

وی افزود: بازگشایی این سفارتخانه در چارچوب دیپلمایتک در حال انجام است و بازگشایی سفارت انگلیس در آینده‌ای نزدیک بعد از مذاکرات انجام می شود.

کاردار غیر مقیم ایران در انگلیس، با اشاره به بازگشایی بخش کنسولی سفارت ایران در انگلیس در اسفند ماه سال گذشته، گفت:‌ هم‌اکنون سفارت در حال ارائه خدمات کنسولی به هموطنان است و به زودی سایر بخش‌های سفارتخانه نیز فعال می شود.

مجلس شورای اسلامی  در مصوبه‌ای طرح قطع روابط با انگلیس را به تصویب رساند و هم‌اکنون سطح روابط ایران و انگلیس در سطح کاردار غیر مقیم است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet