عید سعید غدیرخم
1393/06/06 10:33:00
سرویس اقتصادی
نوری قزلجه تأکید کرد:

ضرورت حل مشکل نقدینگی شهرک های صنعتی بستان آباد

نماینده مردم بستان آباد در مجلس،گفت: دولت باید هر چه سریعتر با تخصیص اعتبارات برای بانک ها به ویژه هزینه جاری واحدهای تولیدی مشکل نقدینگی شهرک های صنعتی بستان آباد را حل کند.
ضرورت حل مشکل نقدینگی شهرک های صنعتی بستان آباد نماینده مردم بستان آباد در مجلس،گفت: دولت باید هر چه سریعتر با تخصیص اعتبارات برای بانک ها به ویژه هزینه جاری واحدهای تولیدی مشکل نقدینگی شهرک های صنعتی بستان آباد را حل کند. https://cdn.icana.ir/d/019/43211.jpg ضرورت,حل,مشکل,نقدینگی,شهرک,های,صنعتی,بستان,آباد Icana

غلامرضا نوری قزلجهدرگفت و گو با خبرنگار حوزه انتخابیه خبرگزاری خانه ملت، درخصوص مشکلات بخشصنعتشهرستانبستان آباد در استان آذربایجان شرقی،گفت: متأسفانه درحال حاضر شهرستان بستان آباد در بخش صنعت با مشکلات عدیده ای مواجه است به طوری که تا به امروز صنعت قابل توجهی در این شهرستان از سوی مسئولان وزارت صنعت، معدن و تجارت توسعه پیدا نکرده است.

ضرورت حل مشکل نقدینگی شهرک های صنعتی بستان آباد

نماینده مردم بستان آباد در مجلس شورای اسلامی،تصریح کرد:دولت باید هر چه سریعتر با تخصیص اعتبارات برای بانک ها به ویژه هزینه جاری واحدهای تولیدی مشکل نقدینگی شهرک های صنعتی بستان آباد را حل کند.

این نماینده مردم در مجلس نهم،اظهارداشت: بی شک با تأمین نقدینگی و سرمایه در حال گردش واحدهای تولیدی،چرخ تولید در بخش صنعت سرعت قابل توجهی به خود خواهد گرفت.

نوری قزلجه،بابیان اینکه اجرای تمام پروژه های عمرانی و صنعتی علاوه بر تخصیص اعتبار کافی نیازمند به مدیریت صحیح است،افزود: به طور حتم درجهت روانسازی امور درمجموعه سیستم دیوانی و اداری کشور باید ازسوی مسئولان دولتی در خصوص اجرای پروژه های عمرانی و صنعتی سرعت قابل توجهی صورت گیرد.

دولت بیمه محصولات کشاورزی را در دستور کار خود قراردهد

نماینده مردم بستان آباد در مجلس شورای اسلامی،با اشاره به نرخ بالای بیکاری در حوزه انتخابیه خود،تصریح کرد:متأسفانه کشاورزان به علت بروز سرمازدگی در اوایل فصل بهار با خسارات عدیده ای مواجه شده اند به همین جهت دولت‌ باید هر چه سریعتر به منظور جلوگیری از نابودی بخش کشاورزی،بیمه محصولات کشاورزی را در دستور کار خود قرار دهد.

این نماینده مردم در مجلس نهم،با تأکید بر نظارت به بازار خرید و فروش محصولات کشاورزی،اظهارداشت: درخصوص برخی از محصولات غذایی چون شیر قیمت هایی از سوی دولت تعیین شده است اما متأسفانه تاکنون هیچ گونه خرید و فروشی براساس آن قیمت تعیینی صورت نگرفته است.

نوری قزلجه،افزود: به منظور جلوگیری از افزایش نرخ بیکاری در شهرستان بستان آباد،ابلاغ اعتبارات عمرانی و تخصیص برای عملیات اجرایی از سوی دولت بسیار ضرورت دارد.

نماینده مردم بستان آباد در مجلس شورای اسلامی،تصریح کرد:متأسفانه برق دار کردن چاه های کشاورزی هنوز عملیاتی نشده است  که امیدواریم این پروژه به منظور حمایت از بخش کشاورزیهر چه سریعتر از سوی وزارت نفت عملیاتی شود.

عضو کمیسیون کشاورزی،آب و منابع طبیعی مجلس،خاطر نشان کرد: تأمین آب شرب و کشاورزی و گازرسانی به روستاهای بستان آباد باید هر چه سریعتر دردستور کار وزرای مربوطه قرار گیرد.

پایان پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet