سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
هاشمی مطرح کرد:

رشد تولید و کاهش تورم با رونق پروژه های عمرانی/ دولت به تخصیص اعتبارات شتاب دهد

سرویس اقتصادی
رئیس کمیسیون عمران مجلس با یادآوری اینکه توجه به پروژه های عمرانی و تزریق اعتبار به این پروژه ها رونق تولید، اشتغال و کاهش تورم را به دنبال دارد، گفت: امیدواریم دولت وعده قضا شده خود در قبال بخش عمران را هرچه سریعتر اجرایی و عقب ماندگی های موجود را جبران کند.
چهارشنبه 15 مرداد 1393 ساعت 14:31
رشد تولید و کاهش تورم با رونق پروژه های عمرانی/ دولت به تخصیص اعتبارات شتاب دهد رئیس کمیسیون عمران مجلس با یادآوری اینکه توجه به پروژه های عمرانی و تزریق اعتبار به این پروژه ها رونق تولید، اشتغال و کاهش تورم را به دنبال دارد، گفت: امیدواریم دولت وعده قضا شده خود در قبال بخش عمران را هرچه سریعتر اجرایی و عقب ماندگی های موجود را جبران کند. http://cdn.icana.ir/d/019/75518.jpg رشد,تولید,و,کاهش,تورم,با,رونق,پروژه,های,عمرانی/,دولت,به,تخصیص,اعتبارات,شتاب,دهد Icana

سید مهدی هاشمی در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت در رابطه با اظهارات اخیر نوبخت معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور که از توزیع ۷هزار میلیارد تومان بودجه عمرانی خبر داده است، گفت: انتظار می رفت زودتر از حال حاضر این اقدام صورت می گرفت و امیدواریم این وعده داده شده محقق شود.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی با یادآوری اینکه تاخیر در تزریق اعتبارومنابع مالی به پروژه های عمرانی عقب ماندگی های بسیاری را به جا گذاشته است، تصریح کرد: 5 ماه فصل کاری که می توانستیم پیشرفت قابل توجهی را در پروژه های عمرانی شاهد باشیم از دست رفته است بنابراین امیدواریم دولت در این باره اهتمام جدی داشته و از فرصت باقیمانده نهایت استفاده را داشته باشد.

وی با تاکید بر اینکه توجه به پروژه‌های عمرانی یک کارتولیدی و اشتغال زا است، افزود: در صورت جان گرفتن و رونق دوباره پروژه های عمرانی رشد تورم متوقف شده و تورم کاهش خواهد یافت.

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی یادآور شد: اگر تولید در بخش مسکن و ساختمان صورت نگیرد عرضه به اندازه کافی نخواهیم داشت و در این حالت نرخ تورم افزایش خواهد یافت به همین علت دولت باید با تزریق بودجه مناسب در بخش عمران و ایجاد تعادل بین عرضه و تقاضا مانع از رشد تورم شود.

گفتنی است؛ معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور از توزیع ۷هزار میلیارد تومان بودجه عمرانی طی امروز و فردا خبر داده است.

 پایان پیام/  

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000