عید سعید غدیرخم
1393/05/15 15:11:36
سرویس اجتماعی
قره‌سید‌رومیانی خبر داد: ورود کمیسیون قضایی مجلس به مساله آتش‌سوزی زندان شهرکرد

صیانت از جان‌‌ زندانیان بر عهده سازمان زندان‌ها است/مدیران زندان شهرکرد پاسخگو باشند

سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس٬ از ورود کمیسیون متبوعش به موضوع آتش سوزی در زندان شهرکرد خبر داد.
صیانت از جان‌‌ زندانیان بر عهده سازمان زندان‌ها است/مدیران زندان شهرکرد پاسخگو باشند سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس٬ از ورود کمیسیون متبوعش به موضوع آتش سوزی در زندان شهرکرد خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/75657.jpg صیانت,از,جان‌‌,زندانیان,بر,عهده,سازمان,زندان‌ها,است/مدیران,زندان,شهرکرد,پاسخگو,باشند Icana

میرهادی قره‌سیدرومیانی در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت٬ از ورود کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس به موضوع آتش سوزی عمدی زندان شهرکرد خبر داد و گفت: پیگیری‌ها تا حصول نتیجه نهایی و مجازات فرد متخلف از سوی کمیسیون قضایی مجلس ادامه خواهد داشت.

نماینده مردم تبریز٬ آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی٬ با یادآوری مرگ 11 زندانی در آتش‌سوزی عمدی زندان شهرکرد٬ افزود: با توجه به اینکه در نظام اسلامی جایگاه زندان برای تربیت افراد٬ حفظ٬  حراست و صیانت از جان‌‌ آن‌ها بر عهده سازمان زندان‌هاست لذا مدیران زندان شهرکرد باید در خصوص بروز این فاجعه پاسخگو باشند.

این نماینده مردم در مجلس نهم٬ با بیان اینکه دستگاه قضا باید هر چه سریع‌تر با فرد آتش‌افروز برخورد کند٬ تصریح کرد:‌کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس آماده همکاری با دستگاه قضا برای حصول نتیجه در این خصوص است.

سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با یادآوری اینکه هنوز علت آتش‌سوزی زندان شهرکرد مشخص نشده است٬ گفت:‌ پیگیری‌ها با برگزاری جلسات مستمر ادامه خواهد داشت.

گفتنی است؛ آتش‌سوزی زندان شهرکرد که 11 کشته و ۱۴زخمی برجا گذاشت در عصر روز دوشنبه(13 مرداد) رخ داد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet