ولادت امام موسی کاظم (ع)
1393/05/18 18:01:00
سرویس فرهنگی

روز 17 مرداد روز قدردانی از تلاش های مخلصانه خبرنگاران متعهد است

فعالیت در حوزه خبرنگاری اگرچه کاری جذاب و متنوع است اما حساسیت و مشقت و سختی های خاصی دارد که از این جهت باید به خبرنگاران دست مریزاد و خداقوت گفت.
روز 17 مرداد روز قدردانی از تلاش های مخلصانه خبرنگاران متعهد است فعالیت در حوزه خبرنگاری اگرچه کاری جذاب و متنوع است اما حساسیت و مشقت و سختی های خاصی دارد که از این جهت باید به خبرنگاران دست مریزاد و خداقوت گفت. https://cdn.icana.ir/d/019/43026.jpg روز,17,مرداد,روز,قدردانی,از,تلاش,های,مخلصانه,خبرنگاران,متعهد,است Icana

فاطمه آلیا  در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت ضمن تشکر از زحمات و خدمات جامعه خبرنگاری کشور گفت:

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب افزود: فعالیت در حوزه خبرنگاری اگرچه کاری جذاب و متنوع است اما حساسیت و مشقت و سختی های خاصی دارد که از این جهت باید به خبرنگاران دست مریزاد و"خداقوت" گفت.

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان با اشاره به خطیر بودن حرفه شریف خبرنگاری افزود:متاسفانه در بسیاری از منازعات،جنگ ها و درگیری ها مصونیت خبرنگاران نادیده گرفته می شود و شماری از خبرنگاران صدمه می بینند،مجروح و یا شهید می شوند که زنده یاد شهید صارمی یکی از اهالی این کاروان سخت کوش است،در جنگها و منازعات سالهای اخیر در  جهان  خبرنگاران فداکار و ایثارگری جان خود را در مسیر آگاهی بخشی وبیداری بشریت نثار کرده اند،که به شهادت رسیدن11 خبرنگار و هچنین مجروح شدن 25 تن از آنها در حملات این روزهای رژیم منحوس صهیونیستی به غزه شاهد و مصداق آشکار این امر می باشد.

نماینده مردم تهران ضمن تبریک روز خبرنگار به خبرنگاران پایبند به اخلاق حرفه ای،پیشنهاد کرد هر ساله در چنین روزی تجلیل از خبرنگاران نمونه که با معیار هایی از قبیل تلاشگری،تهیه اخبار به موقع و موثر توجه به منافع ملی و ارزشهای انقلاب اسلامی ،رعایت اخلاق و آداب خبرنگاری و ویژگی های مشابه انتخاب و جایزه شهید صارمی به آنان اهدا گردد.

عضو شورای مرکزی جبهه پایداری انقلاب اسلامی ضمن آرزوی موفقیت برای جامعه خبرنگاری اظهار داشت رسانه و خبرنگاران رکن چهارم هر نظام سیاسی هستند و به همین دلیل از جایگاه ویژه ای برخوردارند و عملکرد مثبت یا منفی آنها می تواند تأثیرات مهمی در جریان اطلاعات و آگاهی بخشی در جامعه داشته باشد.

فاطمه آلیا با تشکر از خبرنگاران پرتلاش حوزه مجلس خبرگزاری ها و پایگاه های اطلاع رسانی به ویژه خبرنگاران زن وجود آنها را در ارتباط مؤثر قوه مقننه با سایر قوا و با مردم بسیار مفید و حائز اهمیت ارزیابی کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet