عید سعید غدیرخم
1393/05/16 12:46:47
سرویس سیاسی

پیام تبریک دکتر جلالی به مناسبت روز خبرنگار

رئیس مرکز پژوهش های مجلس با صدور پیامی به مناسبت روز خبرنگار، خبرنگاران ایران اسلامی تلاشگرانی دانست که با تلاش‌های وافر خود در عرصه خبر و رسانه، نماد بارزی از تعهد، تخصص، امانت‌داری و سلامت کاری را به نمایش گذاشته‌اند.
پیام تبریک دکتر جلالی به مناسبت روز خبرنگار رئیس مرکز پژوهش های مجلس با صدور پیامی به مناسبت روز خبرنگار، خبرنگاران ایران اسلامی تلاشگرانی دانست که با تلاش‌های وافر خود در عرصه خبر و رسانه، نماد بارزی از تعهد، تخصص، امانت‌داری و سلامت کاری را به نمایش گذاشته‌اند. https://cdn.icana.ir/d/019/42793.jpg پیام,تبریک,دکتر,جلالی,به,مناسبت,روز,خبرنگار Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، کاظم جلالی رئیس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی هفدهم مرداد روز خبرنگار را به همه فعالان عرصه خبر و اطلاع رسانی و اصحاب تلاشگر رسانه تبریک گفت.
 متن پیام نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس و رئیس فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی به شرح ذیل است:
بسم الله الرحمن الرحیم
سوگند به قلم و آنچه می نگارد
17 مرداد در تقویم کشور به نام مردان و زنان تلاشگری مزین گشته است که با تیزبینی و هوش خود، حقیقت‌طلبی و انعکاس واقعیات را در سرلوحه کاری خود قرار داده‌اند؛ خبرنگارانی که فعالیت کاری آنها هدفی مقدس و نگاره‌های قلم‌هاشان به دور از طعنه‌ها، مقصود ارزشمند و گران‌بهایی را دنبال می‌کند.
خبرنگاران ایران اسلامی با تلاش‌های وافر خود در عرصه خبر و رسانه، نماد بارزی از تعهد، تخصص، امانت‌داری و سلامت کاری را به نمایش گذاشته‌اند و با وجود تمامی مشکلات در اجرای رسالت سنگین اطلاع‌رسانی همچنان استوار و ثابت قدم در مسیر پیشبرد منزلت رسانه‌ای خود گام برمی‌دارند.
17 مرداد ماه فرصت مغتنمی است برای بزرگداشت نام و یاد خبرنگار شهید محمود صارمی، خبرنگاران حادثه دلخراش سقوط هواپیمای 130-cنیروی هوائی ارتش و شهدای خبرنگار 8 سال دفاع مقدس که در ثبت لحظه‌های جنگ تحمیلی خون خود را جوهر قلم‌شان کردند و بقای حقیقت را به بقای خود ترجیح دادند.
اینجانب ضمن تبریک روز خبرنگار به همه زحمتکشان عرصه خبر و اطلاع‌رسانی، برای خبرنگاران متعهد و کوشای ایران اسلامی، سلامت قلم و توفیق روزافزون ادامه تلاش‌های رسانه‌ای را از درگاه ایزد منان خواستارم.
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet