ولادت امام موسی کاظم (ع)
1393/05/17 10:35:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
شریف حسینی:

رقم برخی قراردادها در فوتبال واقعی نیست

رئیس کمیته فوتبال فراکسیون ورزش مجلس با بیان این‌که «رقم قرارداد برخی از تیم‌های فوتبال لیگ برتر را واقعی نمی‌داند» گفت:سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال باید توافقات خارج از قرارداد باشگاه‌ها با برخی فوتبالیست‌ها را مورد بررسی قرار دهند.
رقم برخی قراردادها در فوتبال واقعی نیست رئیس کمیته فوتبال فراکسیون ورزش مجلس با بیان این‌که «رقم قرارداد برخی از تیم‌های فوتبال لیگ برتر را واقعی نمی‌داند» گفت:سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال باید توافقات خارج از قرارداد باشگاه‌ها با برخی فوتبالیست‌ها را مورد بررسی قرار دهند. https://cdn.icana.ir/d/019/75570.jpg رقم,برخی,قراردادها,در,فوتبال,واقعی,نیست Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از ایسنا؛ سیدشریف حسینی گفت: سقف قراردادها موضوعی است که شاید نیاز باشد برای همه باشگاه‌ها بر اساس قانون مدون از قبل تعیین شود تا کار لیگ هم بر همین اساس پیش برود. اما اگر قرار باشد موضوعی را تنها در ظاهر دنبال کنیم این امر به ما برای رسیدن به اهدافمان و حل مشکلات قراردادی و باشگاهی کمکی نمی‌کند.

وی افزود: من فکر می‌کنم ما در مورد مبلغ قراردادها با هم شوخی می‌کنیم، زیرا همه می‌دانیم چه اتفاقی می‌افتد و باشگاه‌ها چه می‌کنند اما برخورد نمی‌کنیم. بنابراین تا زمانی که مدارا کنیم مبلغ قراردادها یک شوخی دوطرفه است.

این عضو هیات رئیسه مجلس با بیان این‌که «رقم برخی قراردادها در لیگ برتر را به هیچ وجه واقعی نمی‌داند» یادآور شد: سازمان لیگ که قرار است در زمان مشخصی مسابقات لیگ را برگزار کند دچار یکسری مشکلاتی است، اما چنانچه از سایر دستگاه‌ها کمک بخواهد می‌توان سقف قرارداد را به خوبی جا انداخت. مطمئنا تا زمانی که انگیزه و همتی برای این کار وجود نداشته باشد وضعیت همین است.

حسینی تصریح کرد: اینکه در باشگاه‌ها چه توافقاتی با بازیکنان می‌شود و مبالغ خارج از قرارداد به بازیکنان پرداخت می‌شود موضوعی است که باید توسط سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال مورد بررسی قرار گیرد و در این صورت می‌توان امیدوار بود که حرکتی برای رعایت سقف قراردادها ایجاد شود.

رئیس کمیته فوتبال فراکسیون ورزش مجلس خاطرنشان کرد: اگر این اراده در سازمان لیگ یا فدراسیون فوتبال وجود داشته باشد، نهاد‌های نظارتی نیز آمادگی دارند تا به این موارد رسیدگی کنند.

وی درباره اینکه آیا مجلس و فراکسیون ورزش موضوع قراردادها را بررسی خواهد کرد یا خیر؟ گفت: البته مجلس، قوه قضائیه و سازمان بازرسی می‌توانند بررسی‌های دقیق‌تری در این رابطه داشته باشند اما شرایط فوتبال ما یک شرایط چالشی است و اعتقاد من این است که باید ابتدا این انگیزه در سازمان لیگ، فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش وجود داشته باشد تا بعد نهادهای نظارتی هم بتوانند کمک کنند تا شرایط سالم‌تری ایجاد شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet