سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
کوثری:

شرایط سفر نمایندگان ایران به غزه فعلاً فراهم نشده است

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده مردم تهران در مجلس گفت: ما برای سفر به غزه مُصر هستیم و از تمام ظرفیت‌ها دیپلماتیک برای سفر به استفاده خواهیم کرد اما در شرایط کنونی متاسفانه شرایط سفر هموار نیست.
جمعه 17 مرداد 1393 ساعت 11:54
شرایط سفر نمایندگان ایران به غزه فعلاً فراهم نشده است نماینده مردم تهران در مجلس گفت: ما برای سفر به غزه مُصر هستیم و از تمام ظرفیت‌ها دیپلماتیک برای سفر به استفاده خواهیم کرد اما در شرایط کنونی متاسفانه شرایط سفر هموار نیست. http://cdn.icana.ir/d/019/44994.jpg شرایط,سفر,نمایندگان,ایران,به,غزه,فعلاً,فراهم,نشده,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از تسنیم؛ محمد کوثری درباره سفر نمایندگان به غزه گفت: ما آماده سفر به غزه بوده و هستیم اما متاسفانه دولت مصر با مجلس ایران همکاری نکرد.

وی با بیان اینکه نمایندگان ایران می‌خواهند با سفر به غزه، شرایط این شهر جنگ زده را از نزدیک بررسی کنند، تصریح کرد: امیدواریم دولت مصر هرچه سریعتر موانع سفر نمایندگان ایران را برطرف کند.

کوثری که نامش در جمع 6 نماینده‌ای که قرارست به غزه سفر کنند، وجود دارد، تاکید کرد: ما برای سفر به غزه مُصر هستیم و از تمام ظرفیت‌ها دیپلماتیک برای سفر به استفاده خواهیم کرد اما در شرایط کنونی متاسفانه شرایط سفر هموار نیست./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000