عید سعید غدیرخم
1393/05/18 11:04:19
سرویس اقتصادی
صرامی فروشانی:

دولت در احیای سازمان مدیریت و برنامه ریزی تعلل نکند/اختلافات کنار گذشته شود

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: یکی از وعده های داده شده در زمان انتخابات ریاست جمهوری، احیای مجدد سازمان مدیریت و برنامه است، از این رو انتظار می رود که دولت هرچه سریعتر مقدمات تحقق این وعده را محیا سازد.
دولت در احیای سازمان مدیریت و برنامه ریزی تعلل نکند/اختلافات کنار گذشته شود عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: یکی از وعده های داده شده در زمان انتخابات ریاست جمهوری، احیای مجدد سازمان مدیریت و برنامه است، از این رو انتظار می رود که دولت هرچه سریعتر مقدمات تحقق این وعده را محیا سازد. https://cdn.icana.ir/d/019/49240.jpg دولت,در,احیای,سازمان,مدیریت,و,برنامه,ریزی,تعلل,نکند/اختلافات,کنار,گذشته,شود Icana

محسن صرامی فروشانی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، گفت: یکی از انتقادات مطرح کاندیداها در زمان انتخابات ریاست جمهوری، مربوط به انحلال سازمان مدیریت و برنامه از سوی مسئولین دولت وقت بود و انتظار می رفت که رییس جمهور آینده هرچه سریعتر به فکر احیای آن مجموعه باشد.

 نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی افزود: اکنون رییس جمهور باید پاسخگوی عدم احیای مجدد سازمان مدیریت و برنامه باشد، در غیر اینصورت یا باید از حرف زده در آن دوره انصراف دهد و یا هرچه زودتر مقدمات احیای آن را فراهم سازد.

وی ادامه داد: امواج اختلافات در احیای سازمان مدیریت و برنامه ریزی  در دولت،اکنون به ادارات زیر مجموعه و سایر استان ها نیز رسیده و انتظار می رود که هرچه زودتر فکری به حال این وضعیت کرد.

این نماینده مردم در مجلس نهم همچنین در رابطه با پیشنهادهای مطرح شده درباره تشکیل دو مجموعه مجزا تحت عنوان سازمان مدیریت و برنامه و سازمان اداری و استخدامی، بیان کرد: تفکیک عملکرد اکنون هم در معاونت های ریاست جمهوری دیده می شود، اما به دلیل عدم تمایل برای بحث و دستیابی به تفاهم، صورت مسئله را پاک می کنند که این موضوع، اخذ راهکارهای عملی را می طلبد.

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس تصریح کرد: باید به نحوی عمل کرد که مردم سود کلام را در عمل ببینند و این مهم زمانی تحقق می یابد که حاکمیت  با کار کارشناسی و دقیق در اولین فرصت به وعده های خود عمل کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet