ولادت امام موسی کاظم (ع)
1393/05/18 08:47:19
سرویس دیگر رسانه‌ها_
آریایی‌نژاد مطرح کرد:

تدوین طرحی برای شفاف‌سازی استخدام‌ در سازمان‌ها و ارگان‌های کشور

نماینده مردم ملایر در مجلس از تدوین طرحی برای شفاف‌سازی استخدام در سازمان‌ها و ارگان‌های کشور خبر داد و گفت: این طرح به صورت عادی و با بیش از ۱۵۰ امضا تقدیم هیئت‌رئیسه شده تا در دستور کار صحن علنی مجلس قرار گیرد.
تدوین طرحی برای شفاف‌سازی استخدام‌ در سازمان‌ها و ارگان‌های کشور نماینده مردم ملایر در مجلس از تدوین طرحی برای شفاف‌سازی استخدام در سازمان‌ها و ارگان‌های کشور خبر داد و گفت: این طرح به صورت عادی و با بیش از 150 امضا تقدیم هیئت‌رئیسه شده تا در دستور کار صحن علنی مجلس قرار گیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/65684.jpg تدوین,طرحی,برای,شفاف‌سازی,استخدام‌,در,سازمان‌ها,و,ارگان‌های,کشور Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از باشگاه خبرنگاران؛ احمد آریایی‌نژاد از تدوین طرحی برای شفاف‌سازی استخدام‌ در سازمان‌ها و ارگان‌های کشور خبر داد و گفت: روابطی شدن استخدام‌ها نگران کننده است و در استخدام افراد چه به صورت رسمی و چه به صورت قراردادی شفاف عمل نمی‌شود.

وی افزود: شفاف‌سازی برای استخدام‌ها به جز نهادهای امنیتی و نظامی ضروری است و با توجه به کمبود شغل باید در مورد آزمون‌های استخدام و دلایل عدم قبولی شرکت‌کنندگان شفاف‌سازی شود تا شائبه رانت و اعمال استخدام‌های روابطی وجود نداشته باشد.  

عضو کمسیون بهداشت و درمان مجلس با تأکید بر اعمال عدالت در توزیع شغل، تصریح کرد: مردم بیشتر از نداشتن شغل، ناراحت پارتی‌بازی‌ها برای جذب در ارگان‌ها و سازمان‌های کشورند که این موضوع باید حل شود.     

آریایی نژاد با بیان اینکه این طرح به صورت عادی و با بیش از 150 امضا تقدیم هیئت‌رئیسه شده تا در دستور کار صحن علنی قرار گیرد، گفت: این طرح بار بودجه‌ای نداشته و ضمن اصلاح ساختارها به شفاف‌سازی و اعمال عدالت در اشتغال کمک می‌کند./

پایان پیام

  

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet