هدر اصلی
1393/05/18 09:43:41
سرویس اجتماعی
جعفری خبر داد:

بررسی مسایل مراکز آموزش عالی سه استان کشور با حضور وزیر علوم/اعضای کمیسیون آموزش به مازندران٬ خراسان شمالی و جنوبی سفر می‌کنند

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس٬ از سفر اعضای کمیسیون آموزش مجلس به استان مازندارن، خراسان شمالی و جنوبی در شهریور، مهر و آذرماه برای بررسی وضعیت آموزش و پرورش و همچنین آموزش عالی این استان‌ها خبر داد.
بررسی مسایل مراکز آموزش عالی سه استان کشور با حضور وزیر علوم/اعضای کمیسیون آموزش به مازندران٬ خراسان شمالی و جنوبی سفر می‌کنند سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس٬ از سفر اعضای کمیسیون آموزش مجلس به استان مازندارن، خراسان شمالی و جنوبی در شهریور، مهر و آذرماه برای بررسی وضعیت آموزش و پرورش و همچنین آموزش عالی این استان‌ها خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/42896.jpg بررسی,مسایل,مراکز,آموزش,عالی,سه,استان,کشور,با,حضور,وزیر,علوم/اعضای,کمیسیون,آموزش,به,مازندران٬,خراسان,شمالی,و,جنوبی,سفر,می‌کنند Icana

قاسم جعفری در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت٬  از بررسی مسائل دانشگاه‌ها و مراکز آموزش‌عالی در استان‌های سیستان و بلوچستان، کرمان و اردبیل با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، رؤسای دانشگاههای پیام‌نور، علمی کاربردی، فنی و حرفه‌ای و رؤسای دانشگاه‌های مادر سه استان مذکور در جلسه فردا ( یک‌شنبه19 مرداد) خبر داد.

نماینده مردم بجنورد٬ مانه و سملقان در مجلس شورای اسلامی٬ با بیان اینکه بررسی مسائل آموزش عالی سه استان یاد شده در کمیسیون آموزش مجلس با توجه به سفر اعضای این کمیسیون به این استان‌ها و در راستای انجام وظیفه نظارتی مجلس است٬ افزود: در جلسه فردا در کمیسیون آموزش مجلس جمع‌بندی نهایی با ارایه گزارش سفر به این سه استان صورت خواهد گرفت.

این نماینده مردم در مجلس نهم٬‌ با یادآوری بازدیدهای میدانی کمیسیون آموزش مجلس از دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان‌های مختلف کشور٬ تصریح کرد: بررسی کمبودها و مشکلات استان‌های سیستان و بلوچستان، کرمان و اردبیل از نزدیک موجب اتخاذ تدابیر واقع‌گرایانه‌تری از سوی نمایندگان و همچنین مسئولان وزارت علوم برای حل مشکلات آنان خواهد شد.

وی ادامه داد: بهبود وضعیت مراکز آموزش عالی استانی و همچنین ارتقا جایگاه آنان از طریق بازدیدهای میدانی راهکاری است که از جمله دستور کارهای کمیسیون آموزش مجلس در هر ماه است.

این نماینده مردم در مجلس نهم٬ جلسه فردای کمیسیون آموزش مجلس را برای جمع بندی گزارش سفرهای این کمیسیون به استان‌های مختلف ضروری خواند و گفت: این جلسه با هدف جمع بندی اطلاعات و رسیدن به نتیجه قابل توجه برگزار خواهد شد.

 

برنامه کاری کمیسیون آموزش مجلس برای سفر به سه استان کشور

جعفری با یادآوری برنامه کاری کمیسیون آموزش مجلس برای سفر به استان‌های مختلف کشور و همچنین بررسی وضعیت آموزشی آن‌ها٬ از سفر اعضای این کمیسیون در شهریور ماه به استان مازندران خبر داد.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی٬ یادآور شد:  اعضای کمیسیون آموزش مجلس به استان‌های خراسان شمالی  و جنوبی در مهرماه و آذرماه برای بررسی وضعیت آموزش و پرورش و همچنین آموزش عالی این استان سفر خواهند کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet