سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
کمال‌الدین پیرمؤذن:

رئیس‌جمهور 29مرداد به اردبیل سفر می‌کند

سرویس سیاسی
نماینده مردم اردبیل، نیر و نمین در مجلس، با بیان اینکه هیأت دولت 29 مرداد به استان اردبیل سفر می‌کنند، گفت: در این سفر رئیس‌جمهور با نخبگان، دانشگاهیان و خانواده شهدا دیدار می‌کند.
شنبه 18 مرداد 1393 ساعت 10:07
رئیس‌جمهور 29مرداد به اردبیل سفر می‌کند نماینده مردم اردبیل، نیر و نمین در مجلس، با بیان اینکه هیأت دولت 29 مرداد به استان اردبیل سفر می‌کنند، گفت: در این سفر رئیس‌جمهور با نخبگان، دانشگاهیان و خانواده شهدا دیدار می‌کند. http://cdn.icana.ir/d/019/57042.jpg رئیس‌جمهور,29مرداد,به,اردبیل,سفر,می‌کند Icana

کمال‌الدین پیرمؤذن در گفت‌‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، از سفر دکتر روحانی رئیس‌جمهور کشورمان و اعضای هیأت دولت به استان اردبیل خبر داد و گفت: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده سفر استانی رئیس‌جمهور29 مرداد انجام می‌شود.

نماینده مردم اردبیل، نیر و نمین در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: بازدید از پروژه‌های نیمه‌تمام و تسریع در اجرای آن‌ها، دیدار با نخبگان، دانشگاهیان و خانواده شهدا و سخنرانی در جمع مردم اردبیل بخشی از برنامه‌ سفر هیأت دولت به این استان است.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، سفر استانی دولت به استان اردبیل را بسیار مثبت ارزیابی کرد و گفت: این سفر می‌تواند شروعی برای پیشرفت و توسعه و پایانی برای محرومیت‌های این استان باشد.

لازم به ذکر است که رئیس‌جمهور در هفته گذشته به استان چهارمحال و بختیاری سفر کرد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000