اربعین حسینی
1393/05/18 10:20:17
سرویس اجتماعی
خضری خبر داد:

ترکیب اعضای کمیسیون بهداشت برای سفر به انگلستان مشخص شد/ احتمال تغییر کشور مقصد

عضو هیات رئیسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، از مشخص شدن ترکیب اعضای این کمیسیون برای سفر به انگلستان خبر داد و گفت: به جهت همکاری نکردن این کشور، قرار است پیشنهادی در زمینه تغییر سفر از انگلستان به اتریشمطرح شود.
ترکیب اعضای کمیسیون بهداشت برای سفر به انگلستان مشخص شد/ احتمال تغییر کشور مقصد عضو هیات رئیسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، از مشخص شدن ترکیب اعضای این کمیسیون برای سفر به انگلستان خبر داد و گفت: به جهت همکاری نکردن این کشور، قرار است پیشنهادی در زمینه تغییر سفر از انگلستان به اتریشمطرح شود. https://cdn.icana.ir/d/019/43488.jpg ترکیب,اعضای,کمیسیون,بهداشت,برای,سفر,به,انگلستان,مشخص,شد/,احتمال,تغییر,کشور,مقصد Icana

رسول خضری در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، با یادآوری سفر جمعی از اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس به انگلستان، افزود: اعضای کمیسیون بهداشت مدت‌ها است به دنبال اعزام به انگلستان هستند اما هنوز این کشور همکاری لازم را برای سفر اعضای کمیسیون بهداشت مجلس ندارد.

نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: براساس برنامه‌ریزی‌ها قرار بود تا آخر مردادماه این سفر انجام شود اما اگر همچنان کشور انگلستان همراهی نکند ممکن است سفر به کشوری دیگر مانند اتریش صورت پذیرد اما حال منتظر تصمیم وزارت بهداشت در این خصوص هستیم.

این نماینده مردم در مجلس نهم،‌ درباره مشخص شدن ترکیب اعضا برای سفر به کشور انگستان، افزود: در این سفر من به همراه مسعود پزشکان، مراد هاشم‌زهی، علی کائیدی و محمدحسین قربانی به این کشور سفر خواهیم کرد.

عضو هیات رئیسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی،‌ با بیان اینکه در سفر به انگستان به بررسی چگونگی اجرای طرح پزشک خانواده خواهیم پرداخت، تاکید کرد: به طور حتم تنها راه برون‌رفت از این وضعیت، اجرای طرح پزشک خانواده و سیستم ارجاع است که متاسفانه هنوز شکل عملی به خود نگرفته است، همچنین هماهنگ نبودن بیمه‌ها نیز از دیگر مواردی است که منجر به اجرایی نشدن طرح پزشک خانواده شده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet