هدر اصلی
1393/05/18 10:40:49
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کوثری:

مصر تاکنون روادید هیات ایرانی را صادر نکرده

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از عدم صدور روادید هیات ایرانی از سوی دولت مصر خبر داد.
مصر تاکنون روادید هیات ایرانی را صادر نکرده عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از عدم صدور روادید هیات ایرانی از سوی دولت مصر خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/44992.jpg مصر,تاکنون,روادید,هیات,ایرانی,را,صادر,نکرده Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از فارس؛ اسماعیل کوثری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در تشریح آخرین وضعیت سفر هیأت پارلمانی ایران به غزه، گفت: تاکنون مصری‌ها اجازه این سفر را نداده و روادید را صادر نکرده‌‌اند.

وی با اشاره به برگزاری اجلاس بین‌المجالس کشورهای اسلامی در تهران با حضور برخی روسای مجالس اسلامی و نماینده کشور مصر گفت: این اجلاس برای کمک به غزه برگزار شد، البته نماینده مصر نیز قول همکاری داد اما تاکنون این قول اجرایی نشده است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سران کشورهای عربی باید بدانند اقدامات‌شان از دید ملت‌ها پنهان نمی‌ماند، تصریح کرد: مردم رویدادها را دنبال می‌کنند، به همین دلیل روزی ملت‌ها سران خودفروخته‌شان را محاکمه خواهند کرد.

کوثری با بیان اینکه سران کشورهای عرب منطقه باید منتظر آینده و دادگاه های مردمی باشند، خاطرنشان کرد: روزی خواهد رسید که آنها برای پاسخگویی در دادگاه‌ها حضور بیابند./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet