هدر اصلی
1393/05/18 12:06:01
سرویس اجتماعی
آصفری درتشریح محورهای تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان:

شفاف‌سازی معوقات بانک سرمایه محور تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان/منتظر بررسی تفحص در کمیسیون آموزش هستیم

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس٬ از بررسی معوقات بانکی بانک سرمایه متعلق به صندوق ذخیره فرهنگیان در پرونده تفحص از این صندوق خبر داد و گفت: بررسی ابهامات مالی، واگذاری شرکت‌ها و انتصابات در برخی از پست‌های مدیریتی از دیگر محورهای تفحص است.
شفاف‌سازی معوقات بانک سرمایه محور تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان/منتظر بررسی تفحص در کمیسیون آموزش هستیم عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس٬ از بررسی معوقات بانکی بانک سرمایه متعلق به صندوق ذخیره فرهنگیان در پرونده تفحص از این صندوق خبر داد و گفت: بررسی ابهامات مالی، واگذاری شرکت‌ها و انتصابات در برخی از پست‌های مدیریتی از دیگر محورهای تفحص است. https://cdn.icana.ir/d/019/43191.jpg شفاف‌سازی,معوقات,بانک,سرمایه,محور,تفحص,از,صندوق,ذخیره,فرهنگیان/منتظر,بررسی,تفحص,در,کمیسیون,آموزش,هستیم Icana

محمدحسن آصفری در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت٬ با یادآوری ارجاع طرح تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان به کمیسیون آموزش مجلس٬ گفت: به دنبال احقاق حقوق فرهنگیان این تفحص در دستور کار قرار گرفته است.

نماینده مردم اراک٬ کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی٬ با بیان اینکه طرح تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان با بیش از 40 امضا به هیات رئیسه مجلس ارایه شده و در حال حاضر در نوبت بررسی در کمیسیون آموزش قرار دارد، گفت: با بررسی هرچه سریع تر این طرح در کمیسیون آموزش مجلس احقاق حقوق معلمان به عنوان قشر فرهیخته جامعه صورت خواهد گرفت.

این نماینده مردم در مجلس نهم٬ با تاکید بر اینکه صندوق ذخیره فرهنگیان دارای سرمایه مالی عظیمی است٬ تصریح کرد: با توجه به این موضوع و برای شفاف سازی بیشتر وضعیت مالی این صندوق، انجام تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان ضروری است.

وی با بیان اینکه یکی از محورهای تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان بررسی معوقات بانکی مربوط به بانک سرمایه متعلق به صندوق ذخیره فرهنگیان است٬ گفت: با به سرانجام رسیدن طرح تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان بسیاری از ابهامات مالی این صندوق در زمینه واگذاری شرکت‌ها٬ انتصابات در برخی از پست‌های مدیریتی و توجه نکردن به توقعات فرهنگیان و همچنین چرایی نپرداختن تسهیلات لازم به آنان رفع خواهد شد.

آصفری با تاکید بر اینکه مجلس برای احقاق حقوق معلمان تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان را تا حصول نتیجه نهایی پیگیری خواهد کرد٬‌ افزود: بررسی میزان اموال صندوق فرهنگیان در سطح کشور٬ نحوه اداره آن و چگونگی ارائه خدمات به معلمان از دیگر مواردی است که در طرح تحقیق و تفحص مذکور بررسی خواهد شد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی٬ گفت: لازمه شروع به کار تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان تشکیل جلسه کمیسیون آموزش مجلس برای بررسی موضوع و ارایه اطلاعات اولیه به درخواست‌کنندگان تحقیق و تفحص است./

پایان پیام

 

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet