هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
سالک با اشاره به ارائه طرح جامع جمعیت و تعالی خانواده به صحن علنی مجلس تشریح کرد:

توجه کمیسیون فرهنگی به نقطه نظرات نمایندگان در جمع بندی طرح تعالی خانواده/ مجازات ها حذف نشده است

سرویس فرهنگی
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اتمام بررسی گفت: در نهایت طرحی که طی هفته جاری در صحن علنی بررسی می شود آخرین وضعیت مصوبات کمیسیون فرهنگی با احتساب نقطه نظرات ارجاع داده شده به این کمیسیون است.
شنبه 18 مرداد 1393 ساعت 12:58
توجه کمیسیون فرهنگی به نقطه نظرات نمایندگان در جمع بندی طرح تعالی خانواده/ مجازات ها حذف نشده است رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اتمام بررسی گفت: در نهایت طرحی که طی هفته جاری در صحن علنی بررسی می شود آخرین وضعیت مصوبات کمیسیون فرهنگی با احتساب نقطه نظرات ارجاع داده شده به این کمیسیون است. http://cdn.icana.ir/d/019/44054.jpg توجه,کمیسیون,فرهنگی,به,نقطه,نظرات,نمایندگان,در,جمع,بندی,طرح,تعالی,خانواده/,مجازات,ها,حذف,نشده,است Icana

احمد سالک در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، درباره انتقادهایی که به مجازات های موجود در طرح جامع جمعیت و تعالی خانواده وارد شده است، گفت: باید دید انتقادات موجود با موادی که در کمیسیون فرهنگی تصویب شده، در تضاد است یا خیر.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در ادامه با تأکید بر اینکه بر موارد مصوب در کمیسیون در رابطه با طرح جامع جمعیت و تعالی خانواده ایستاده ایم، عنوان کرد: از زمان تعیین فوریت در مجلس تا کنون نقطه نظراتی به ما ارجاع داده شده و بحث و بررسی هایی صورت گرفته است.

وی افزود: در نهایت طرحی که طی هفته جاری در صحن علنی بررسی می شود آخرین وضعیت مصوبات کمیسیون فرهنگی است.

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در پایان درباره مجازات تعیین شده در رابطه با بعضی راه های پیشگیری از بارداری، خاطرنشان کرد: به هر حال کسی که مرتکب عمل خلاف قانون می شود مجازات هایی باید داشته باشد که در این طرح نیز این موارد آمده است که البته ممکن است برخی افراد این مجازات ها را تند بدانند که در زمان بررسی در صحن علنی به اشکالات آن رسیدگی خواهد شد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000