ولادت امام موسی کاظم (ع)
1393/05/18 13:44:51
سرویس اجتماعی
صابری:

هفته جاری؛ گزارش تفحص از دانشگاه آزاد تعیین تکلیف می‌شود

سخنگوی هیات تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد٬ از جمع‌بندی نهایی و تعیین تکلیف گزارش طرح تفحص از دانشگاه آزاد خبر داد و گفت: با اعلام نظر نمایندگان و در صورت قانع نشدن آنان از گزارش، این طرح برای رای گیری راهی مجلس خواهد شد.
هفته جاری؛ گزارش تفحص از دانشگاه آزاد تعیین تکلیف می‌شود سخنگوی هیات تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد٬ از جمع‌بندی نهایی و تعیین تکلیف گزارش طرح تفحص از دانشگاه آزاد خبر داد و گفت: با اعلام نظر نمایندگان و در صورت قانع نشدن آنان از گزارش، این طرح برای رای گیری راهی مجلس خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/46908.jpg هفته,جاری؛,گزارش,تفحص,از,دانشگاه,آزاد,تعیین,تکلیف,می‌شود Icana

رضا صابری در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت٬ با یادآوری بررسی گزارش طرح تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد اسلامی در کمیسیون آموزش مجلس٬ گفت: گزارش این طرح دوشنبه (20 مرداد) برای بررسی نهایی در کمیته تخصصی مجلس طرح و پس از جمع‌بندی به کمیسیون آموزش مجلس برای اخذ رای نمایندگان ارجاع خواهد شد.

نماینده مردم آزادشهر و رامیان در مجلس شورای اسلامی٬ با بیان اینکه طرح تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد اسلامی در هفته جاری جمع‌بندی خواهد شد٬ تصریح کرد: در صورتی که نمایندگان رای مثبت به گزارش این طرح بدهند طرح از دستور کار خارج خواهد شد.

این نماینده مردم در مجلس نهم٬ ادامه داد: در صورت قانع نشدن نمایندگان از گزارش تفحص از دانشگاه آزاد اسلامی این طرح برای رای گیری و تصمیم‌گیری در خصوص آن راهی صحن مجلس می‌شود.

وی با یادآوری ارایه مستندات از سوی روسای سابق دانشگاه آزاد اسلامی برای کمک به جمع‌بندی تفحص از این دانشگاه٬ گفت: تمامی مستندات از سوی روسای سابق و کنونی این دانشگاه در اختیار هیات تحقیق و تفحص قرار گرفته است.

سخنگوی هیات تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد٬ یادآور شد:‌ گزارش طرح تفحص از دانشگاه آزاد اسلامی سه‌شنبه (21 مرداد ماه) برای اخذ تصمیم نهایی در خصوص آن به کمیسیون آموزش مجلس ارجاع خواهد شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet