هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
رضایی مطرح کرد:

تلاش مجلس برای افزایش مستمری ماهانه مددجویان

سرویس اجتماعی
نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی از تلاش مجلس برای افزایش مستمری ماهانه مددجویان خبر داد و گفت: قوه مقننه در تمام ابعاد به صورت یکپارچه از طرح‌ها و برنامه‌های مربوط به کمیته امداد حمایت می‌کند.
شنبه 18 مرداد 1393 ساعت 17:40
تلاش مجلس برای افزایش مستمری ماهانه مددجویان نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی از تلاش مجلس برای افزایش مستمری ماهانه مددجویان خبر داد و گفت: قوه مقننه در تمام ابعاد به صورت یکپارچه از طرح‌ها و برنامه‌های مربوط به کمیته امداد حمایت می‌کند. http://cdn.icana.ir/d/019/43346.jpg تلاش,مجلس,برای,افزایش,مستمری,ماهانه,مددجویان Icana

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت، ابراهیم رضایی در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی به حمایت ویژه نمایندگان از افراد نیازمند تحت پوشش اشاره کرد و افزود: کمیته امداد از سازمان‌های موفقی است که در حوزه اشتغال و توانمندسازی مطلوب عمل کرده است.

وی افزود: در مجلس شورای اسلامی همه نمایندگان بر حمایت و پشتیبانی از این سازمان که در خط مقدم امدادرسانی به محرومان و اقشار نیازمند است، تاکید دارند.

وی در ادامه با اشاره بر ضرورت توجه به محرومان و دستگیری از نیازمندان اظهار کرد: خدمت‌رسانی به محرومان یک وظیفه همگانی است و همه باید یاریگر کمیته امداد امام خمینی (ره) در این امر مهم باشند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000