خبرگزاری خانه ملت

عید سعید غدیرخم
1393/05/18 17:34:51
سرویس اقتصادی
سرقلعه عنوان کرد:

سفر رئیس جمهور به چهارمحال بختیاری آغازی برای حل مشکلات استان

عضو کمیسیون عمران مجلس در بیانیه ای از حضور رئیس جمهور و هیئت دولت در استان چهار محال و بختیاری تشکر واظهار امیدواری کرد که مشکلات این استان در زمینه های مختلف نظیر کمبود آب وکشاورزی حل شود.
سفر رئیس جمهور به چهارمحال بختیاری آغازی برای حل مشکلات استان عضو کمیسیون عمران مجلس در بیانیه ای از حضور رئیس جمهور و هیئت دولت در استان چهار محال و بختیاری تشکر واظهار امیدواری کرد که مشکلات این استان در زمینه های مختلف نظیر کمبود آب وکشاورزی حل شود. https://cdn.icana.ir/d/019/44580.jpg سفر,رئیس,جمهور,به,چهارمحال,بختیاری,آغازی,برای,حل,مشکلات,استان Icana

به گزارش خبرگزرای خانه ملت ، مجید جلیل سرقلعه نماینده مردم لردگان در مجلس شورای اسلامی در بیانه ای از هیئت دولت به دلیل سفر به استان چهارمحال بختیاری تشکر کرد .

سرقلعه با اشاره به اینکه با پیگیری استاندار و مجمع نمایندگان استان چهارمحال و بختیاری سفر استانی دو روزه هیات محترم دولت به استان چهارمحال و بختیاری به وقوع پیوست ، تصریح کرد در این سفرضمن بررسی و برنامه‌ریزی جهت رفع نارسایی‌های عرصه‌های مختلف استان از جمله آب، کشاورزی، توریسم و گردشگری، حمل و نقل، سلامت، صنعت و... تصمیمات لازم برای حل مسایل اتخاذ شد.

وی ضمن ابراز امیدواری از اینکه این سفر بتواند التیامی بر زخم‌های عمیق مردم شریف استان از قبل این نارسایی‌ها باشد آورده است: جا دارد از رئیس جمهور محترم، هیات همراه تقدیر و تشکر و از زحمات استاندار محترم، معاونین، مدیران، فرمانداران و بخشداران و همه کسانی که مقدمات این سفر را فراهم نمودند تشکر و قدردانی نمایم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet