هدر اصلی
1393/05/19 09:34:06
سرویس سیاسی
نعیمی در گفت و گو با خانه ملت مطرح کرد:

تاکید فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت بر لزوم بکارگیری توان دولت برای کمک به مردم غزه

سخنگوی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه امروز شورای مرکزی این فراکسیون گفت: در جلسه امروز اعضا بر ضرورت تخصیص هرچه سریع‌تر اعتبارات پروژه های عمرانی با توجه به فرا رسیدن فصل سرما تاکید کردند.
تاکید فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت بر لزوم بکارگیری توان دولت برای کمک به مردم غزه سخنگوی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه امروز شورای مرکزی این فراکسیون گفت: در جلسه امروز اعضا بر ضرورت تخصیص هرچه سریع‌تر اعتبارات پروژه های عمرانی با توجه به فرا رسیدن فصل سرما تاکید کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/76004.jpg تاکید,فراکسیون,اصولگرایان,رهروان,ولایت,بر,لزوم,بکارگیری,توان,دولت,برای,کمک,به,مردم,غزه Icana

صفر نعیمی رز در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به جلسه شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت که امروز با حضور علی لاریجانی و محمدحسن ترابی فرد برگزار شد، گفت: در ابتدای جلسه برخی از اعضا از جمله رئیس مجلس نکاتی در مورد بودجه و ضرورت تخصیص هرچه سریع‌تر اعتبارات پروژه های عمرانی با توجه به فرا رسیدن فصل سرما مطرح کردند.

نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در این جلسه شرایط فعلی فلسطین خصوصا  شرایط مردم غزه مورد بحث و بررسی قرار گرفته و تأکید شد که دولت باید از همه توان بین‌المللی خود برای کمک به مردم فلسطین استفاده کند.

وی با بیان اینکه موضوع عراق و حملات تروریستی و بی رحمانه داعش از جمله مواردی بود که در این جلسه مورد بررسی قرار گرفت، توضیح داد: در ادامه جلسه بر لزوم صیانت از تمامیت ارضی عراق و خروج از شرایط فعلی تأکید شد.

سخنگوی فراکسیون رهروان ولایت مجلس با بیان اینکه در جلسه امروز فراکسیون بر ضرورت ایجاد بسترهایی جهت خروج از رکود اقتصادی که لزوم آن بر هیچ کس پوشیده نیست تاکید و راهکارهای خروج از آن مورد بررسی قرار گرفت، ادامه داد: اعضا ابراز امیدواری کردند  که برنامه‌های اقتصادی دولت برای خروج از رکود موفقیت آمیز باشد.

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet