هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نعمتی خبرداد:

موافقت رهبر معظم انقلاب با برداشت 5 میلیارد دلار از صندوق توسعه ملی برای آبرسانی به روستا

سرویس اقتصادی
سخنگوی هیأت رئیسه مجلس، گفت: رهبر معظم انقلاب با برداشت 5 میلیارد دلار از صندوق توسعه ملی برای آبرسانی به روستا موافقت کردند.
یکشنبه 19 مرداد 1393 ساعت 10:27
موافقت رهبر معظم انقلاب با برداشت 5 میلیارد دلار از صندوق توسعه ملی برای آبرسانی به روستا سخنگوی هیأت رئیسه مجلس، گفت: رهبر معظم انقلاب با برداشت 5 میلیارد دلار از صندوق توسعه ملی برای آبرسانی به روستا موافقت کردند. http://cdn.icana.ir/d/019/75572.jpg موافقت,رهبر,معظم,انقلاب,با,برداشت,5,میلیارد,,دلار,از,صندوق,توسعه,ملی,برای,آبرسانی,به,روستا Icana

بهروز نعمتی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، گفت: در نشست امروز دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی توضیحاتی را درباره وضعیت و مشکلات آبرسانی به 6 هزار روستا ارائه کرد.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی، افزود: رئیس مجلس در این رابطه اعلام کرد که دولت باید برای حل مشکلات این روستا یک لایحه‌ای را به مجلس ارائه کند تا این معضلات حل شود.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به مطرح شدن موضوع برداشت 5 میلیارد دلار از صندوق توسعه ملی، ادامه داد: همچنین دکتر لاریجانی گفت در دیداری که با رهبر معظم انقلاب شد ایشان موافقت کرده‌اند که در صورت ارائه لایحه‌ای از سوی دولت 5 میلیارد دلار از صندوق توسعه ملی برای آبرسانی به 6 هزار روستا برداشت شود اما این برداشت در بازه زمانی طولانی انجام می‌شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000