هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
مرادی پور خبر داد:

آخرین اخبار از سقوط هواپیما در مهرآباد/ حادثه 46 کشته و 3 مصدوم برجای گذاشت

سرویس اجتماعی
مدیر مرکز کنترل هماهنگی عملیات سازمان امداد و نجات هلال احمر از سقوط یک فروند هواپیمای مسافربری که از مهرآباد به سمت طبس در حال پرواز بود در شمال فرودگاه مهرآباد خبر داد و گفت: تا این لحظه این حادثه 46 کشته و 3 مصدوم بر جای گذاشت.
یکشنبه 19 مرداد 1393 ساعت 10:53
آخرین اخبار از سقوط هواپیما در مهرآباد/ حادثه 46 کشته و 3 مصدوم برجای گذاشت مدیر مرکز کنترل هماهنگی عملیات سازمان امداد و نجات هلال احمر از سقوط یک فروند هواپیمای مسافربری که از مهرآباد به سمت طبس در حال پرواز بود در شمال فرودگاه مهرآباد خبر داد و گفت: تا این لحظه این حادثه 46 کشته و 3 مصدوم بر جای گذاشت. http://cdn.icana.ir/d/019/76022.jpg آخرین,اخبار,از,سقوط,هواپیما,در,مهرآباد/,حادثه,46,کشته,و,3,مصدوم,,برجای,گذاشت Icana

مرتضی مرادی پور در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت٬ از سقوط یک فروند هواپیمای مسافربری اف 35 که از مهرآباد به سمت طبس در حال پرواز بود در شمال فرودگاه مهرآباد خبر داد و گفت: خاموش شدن موتور هواپیما علت سقوط بوده که  طبق آخرین اخبار به دست آمده حادثه مذکور منجر به کشته شدن تمام 46 مسافر و خدمه آن شده است.

وی ادامه داد: در حادثه مذکور 3 نفر که در حال گذر از آن منطقه بودند مصدوم شده‌اند.

مرادی پور با بیان اینکه علت سقوط هواپیمای مسافربری ایران 140 خاموش شدن موتور آن بوده است٬ افزود: این حادثه در کیلومتر 6 جاده مخصوص کرج و در بلوار شیشه مینا رخ داده است.

مدیر مرکز کنترل هماهنگی عملیات سازمان امداد و نجات هلال احمر ادامه داد: هواپیمای مسافربری ایران 140 ضمن برخورد با کارخانه شیشه مینا سقوط کرده است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000