عید سعید غدیرخم
1393/05/19 11:24:45
سرویس اقتصادی
عبدالله زاده مطرح کرد:

تاکید مجلس به وزیر راه و شهرسازی برای پیگیری فوری علت سقوط هواپیما

نماینده مردم فردوس، طبس، سرایان و بشرویه در مجلس با بیان اینکه در حال حاضر علت دقیق سقوط هواپیمای مسافربری سپاهان که از مهرآباد به سمت طبس در حال پرواز بود مشخص نیست، گفت: در گفت و گوی تلفنی با آخوندی وزیر راه و شهرسازی بر پیگیری سریع علت بروز این سانحه و مشخص شدن علت سقوط هواپیما تاکید شد.
تاکید مجلس به وزیر راه و شهرسازی برای پیگیری فوری علت سقوط هواپیما نماینده مردم فردوس، طبس، سرایان و بشرویه در مجلس با بیان اینکه در حال حاضر علت دقیق سقوط هواپیمای مسافربری سپاهان که از مهرآباد به سمت طبس در حال پرواز بود مشخص نیست، گفت: در گفت و گوی تلفنی با آخوندی وزیر راه و شهرسازی بر پیگیری سریع علت بروز این سانحه و مشخص شدن علت سقوط هواپیما تاکید شد. https://cdn.icana.ir/d/019/44171.jpg تاکید,مجلس,به,وزیر,راه,و,شهرسازی,برای,پیگیری,فوری,علت,سقوط,هواپیما Icana

محمدعلی عبدالله زاده در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت در رابطه با علت سقوط یک فروند هواپیمای مسافربری سپاهان که از مهرآباد به سمت طبس در حال پرواز بود، گفت: برای اعلام علت سقوط این هواپیمات زود است اما در گفت و گوی تلفنی به وزیر راه و شهرسازی تاکید کردیم هرچه سریعتر این موضوع را بررسی و علت وقوع این حادثه را مشخص کنند.

 نماینده مردم فردوس، طبس، سرایان و بشرویه در مجلس شورای اسلامی در خصوص تعداد سرنشینان هواپیمای دچار سانحه شده است ، گفت: این هواپیما یک هواپیمای مسافربری عادی با 48 سرنشین بوده است که بر اثر سقوط 40 نفر از مسافران کشته و تعدادی مجروح و زخمی شده اند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه ومحاسبات مجلس افزود: خانواده‌ها، کارکنان مربوط به شرکت گلف و نیروگاه حرارتی از جمله مسافران این هواپیما بودند که دچار حادثه شدند.

گفتنی است: امروز صبح ساعت 9 و 18 دقیقه یک فروند هواپیمای مسافربری سپاهانبه شماره پرواز 5915 از فرودگاه مهرآباد به مقصد طبس پرواز می کرد در شمال فرودگاه مهرآباد سقوط کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet