ولادت امام موسی کاظم (ع)
1393/05/19 12:05:32
سرویس صحن
ابوترابی در پاسخ به در تذکر آیین نامه ای قاضی پور مطرح کرد:

لزوم برخورد وزرای ارشاد و اطلاعات با توهین یک روزنامه به مردم آذربایجان

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر قاضی پور ضمن وارد دانستن آن از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درخواست کرد تا مراقب عملکرد برخی افرادی که به صورت مغرضانه یا از روی نادانی واژه هایی را به کار می برند که به جمعی از بهترین ملت ایران اهانت شوند، باشد.
لزوم برخورد وزرای ارشاد و اطلاعات با توهین یک روزنامه به مردم آذربایجان نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر قاضی پور ضمن وارد دانستن آن از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درخواست کرد تا مراقب عملکرد برخی افرادی که به صورت مغرضانه یا از روی نادانی واژه هایی را به کار می برند که به جمعی از بهترین ملت ایران اهانت شوند، باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/74646.jpg لزوم,برخورد,وزرای,ارشاد,و,اطلاعات,با,توهین,یک,روزنامه,به,مردم,آذربایجان Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، نادر قاضی پور در نشست علنی امروز (یکشنبه 19مرداد ماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر آیین نامه ای خطاب به هیات رییسه مجلس گفت: تذکر من به هیأت رئیسه مجلس است زیرا این هفته سؤال از وزرا در دستور کار قرارندادید در حالی که این مهم حق مسلم نمایندگان است همچنین به اعلام وصول ها نیز رسیدگی نمی شود در این میان لازم است اعلام وصول برای استیضاح وزیر نیرو در دستور کار قرار گیرد تا مشکلات آب شرب کشاورزی و روستایی رفع شود.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در تذکری به وزیر ارشاد گفت: آقای جنتی باید جلوی برنامه های اختلاف انگیز را بگیرد کسانی که اقوام مختلف کشور را مورد تمسخر قرار می دهند باید جلوی عملکرد آنها گرفته شود.

این نماینده مردم در مجلس نهم درباره پول خرید گندم کشاورزان گفت: دولت 3 خرید پول گندم را انجام می دهد اما مابقی آن را فراموش می کند مردم اکنون گندم به دولت نمی دهند لذا ما مجبور هستیم گندم وارد کنیم؛ از شما درخواست دارم تا به رئیس جمهور، وزیر جهاد کشاورزی و وزیر اقتصاد ابلاغ کنید تا قبل از پرداخت یارانه ها پول گندم را بدهند زیرا اساس مملکت است.

در ادامه ابوترابی فرد در پاسخ به تذکر قاضی پور افزود: در این میان لازم می دانم تذکری جدی به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بدهم؛ ملت ایران امروز نماد وحدت ملی و انسجام اسلامی است این وحدت و انسجام دستاورد سال ها تلاش نیروهای انقلاب و تأکیدات رهبر معظم انقلاب است.

وی تأکید کرد: باید این وزارتخانه مراقب عملکرد برخی افرادی که به صورت مغرضانه یا از روی نادانی واژه هایی را به کار می برند که به جمعی از بهترین ملت ایران اهانت شود.

این نماینده مردم در مجلس نهم گفت: اگر ما بخواهیم غیورترین مرزداران و چهره های وفادار به ایران اسلامی را نام ببریم باید نام زیبای آذربایجان و مردم شریفی را که با تمام وجود به اسلام و ایران و انقلاب تعلق دارند و چهره های برخاسته از میان آنها مدیران ارشد ایران اسلامی هستند را عنوان کرد لذا وزیر ارشاد باید به طور جدی کسانی را که در این خطای فاحش دست داشته اند مورد بررسی قرار دهد.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی افزود: از وزارت اطلاعات نیز درخواست داریم تا این موضوع را بررسی و اگر چنانچه عواملی در این مسئله دخالت داشتند شناسایی، برخورد و معرفی شوند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet