عید سعید غدیرخم
1393/05/19 12:23:17
سرویس صحن
پیرموذن:

فاضلاب پردیس نشت کند فاجعه انسانی رخ می دهد

نماینده مردم اردبیل،‌نیر،‌نمین و سرعین در مجلس گفت: در صورت نشت فاضلاب پردیس و ورود به سفره های زیرزمینی آب تهران ، فاجعه انسانی رخ خواهد داد.
فاضلاب پردیس نشت کند فاجعه انسانی رخ می دهد نماینده مردم اردبیل،‌نیر،‌نمین و سرعین در مجلس گفت: در صورت نشت فاضلاب پردیس و ورود به سفره های زیرزمینی آب تهران ، فاجعه انسانی رخ خواهد داد. https://cdn.icana.ir/d/019/73927.jpg فاضلاب,پردیس,نشت,کند,فاجعه,انسانی,رخ,می,دهد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، کمال الدین پیرموذن در نشست علنی امروز (یکشنبه 19 مرداد)  مجلس شورای اسلامی  در تذکری گفت:آلودگی محیط زیست یا تخریب غیرقابل جبران آن ممنوع بوده اما اکنون این اتفاق در شهر پردیس در حال رخ دادن است .

نماینده مردم اردبیل،‌نیر،‌نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی ،گفت:  در شهر جدید پردیس مسکن مهر برای 200 هزار نفر ساخته شده اما متاسفانه 800 هزار نفر بدون احداث تصفیه خانه فاضلاب در این منطقه سکونت خواهند کرد وزارت نیرو و راه و شهرسازی باید به داد آب شرب شهر تهران برسد چرا که اگر این فاضلاب نشت کند اتفاقات ناگواری رخ خواهد داد.

نماینده مردم اردبیل،‌نیر،‌نمین و سرعین تصریح کرد: نشت فاضلاب پردیس و رود سفره های زیرزمینی آب تهران باعث بروز فاجعه انسانی خواهد شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet