خبرگزاری خانه ملت

عید سعید غدیرخم
1393/05/19 12:47:36
سرویس صحن

انتقاد نماینده شاهین شهر نسبت بی توجهی مسئولان به تامین آب شرب اصفهان

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با بیان اینکه مردم اصفهان در برخی از روزها از آب آشامیدنی برخوردار نیستند، گفت: وزارت نیرو مسئول تامین آب شرب کشور است.
انتقاد نماینده شاهین شهر نسبت بی توجهی مسئولان به تامین آب شرب اصفهان عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با بیان اینکه مردم اصفهان در برخی از روزها از آب آشامیدنی برخوردار نیستند، گفت: وزارت نیرو مسئول تامین آب شرب کشور است. https://cdn.icana.ir/d/019/68357.jpg انتقاد,نماینده,شاهین,شهر,نسبت,بی,توجهی,مسئولان,به,تامین,آب,شرب,اصفهان Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حسینعلی حاجی دلیگانی در نشست علنی امروز (یکشنبه 19 مرداد) مجلس شورای اسلامی در تذکر ماده 223 آئین نامه داخلی مجلس و اصل 89 قانون اساسی گفت: در مورخه 23/1/93 موضوع طرح استیضاح وزیر نیرو تقدیم هیات رئیسه مجلس شد ولی پس از گذشت 5 ماه هنوز اعلام وصول نشده است.

نماینده مردم برخوار، شاهین شهر و میمه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: چندین جلسه به تقاضای هیات رئیسه در این خصوص برگزار شد و در آخرین جلسه در تاریخ 30 تیر که رئیس مجلس هم حضور داشتند، وزیر نیرو موارد مطرح شده در آن جلسه را پذیرفتند اما در حال حاضر همان موارد مورد سوال قرار گرفته است.

وی تصریح کرد: یکی از موارد مورد بحث رفع مشکل آب شرب استان اصفهان است متاسفانه در یک عمل کاملا تعجب برانگیز در روز پنجشنبه هفته گذشته آقای وزیر نیرو به تحریک تعدادی از افراد با یک هلکوپتر اختصاصی و بدون هماهنگی با استاندار وارد استان اصفهان شده و برای یک پروژه، آبرسانی به یک منطقه اصفهان را  تعطیل می کند و باید گفت که 5 میلیون مردم اصفهان چندین شبانه روز می شود که از آب آشامیدنی برخوردار نیستند.

حاجی دلیگانی تصریح کرد: انصاف به خرج دهید، چرا جلوی یک پروژه را می گیرید آقای وزیر نیرو مگر شما مسئول تامین آب شرب نیستید پس چرا به این شکل برخورد می کنید و چرا احیای زاینده رود انجام نمی شود.

ابوترابی فرد در پاسخ به تذکر حاجی دلیگانی گفت: این موضوع دغدغه همه نمایندگان می باشد و باید به مردم اصفهان که در همه عرصه ها به ویژه دفاع مقدس پرچم دار بوده اند توجه شده و با اقدامات اصولی با این موضوع برخورد شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet