هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
عبدالله زاده در تذکر شفاهی:

وزیر راه و شهرسازی در اسرع وقت دلایل سقوط هواپیمای تهران – طبس را اعلام کند

سرویس صحن
نماینده مردم طبس در مجلس ،گفت: لازم است با توجه به رخ دادن سوانح هوایی مسئولین مربوطه تدابیر لازم را اخذ تا شاهد این حوادث ناگوار نباشیم.
یکشنبه 19 مرداد 1393 ساعت 12:55
وزیر راه و شهرسازی در اسرع وقت دلایل سقوط هواپیمای تهران – طبس را اعلام کند نماینده مردم طبس در مجلس ،گفت: لازم است با توجه به رخ دادن سوانح هوایی مسئولین مربوطه تدابیر لازم را اخذ تا شاهد این حوادث ناگوار نباشیم. http://cdn.icana.ir/d/019/76022.jpg وزیر,راه,و,شهرسازی,در,اسرع,وقت,دلایل,سقوط,هواپیمای,تهران,–,طبس,را,اعلام,کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمدعلی عبدالله زاده در نشست علنی امروز (یکشنبه 19مرداد ماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکرشفاهی ضمن ابراز تأسف بابت سقوط هواپیمای مسافربری تهران –طبس گفت: این اتفاق موجب ماتم بنده و تمام همشهری ها و هموطنان گردید و داغی عمیق بر قلبمان نشاند.

 نماینده مردم طبس در مجلس شورای اسلامی از وزیر راه و شهرسازی خواست که در اسرع وقت علل این حادثه دلخراش را بررسی و بدون فوت وقت دلایل آن را اعلام کند.

عبدالله زاده تصریح کرد: لازم است که مسئولین مربوطه با توجه به رخ دادن سوانح هوایی و این حادثه تلخ اخیر تدابیر لازم را برای پیشگیری از این اتفاقات اخذ کند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000