ولادت امام موسی کاظم (ع)
1393/05/19 12:58:17
سرویس صحن
احمدی در تذکر شفاهی:

وزیر آموزش و پرورش به تعهدات داده شده خود عمل کند/ بیمه فرهنگیان همچنان بلاتکلیف است

عضو کمیسیون برنامه ، بودجه و محاسبات مجلس در تذکری خطاب به وزیر آموزش و پرورش از وی درخواست کرد تا به وضعیت بیمه فرهنگیان توجه کند.
وزیر آموزش و پرورش به تعهدات داده شده خود عمل کند/ بیمه فرهنگیان همچنان بلاتکلیف است عضو کمیسیون برنامه ، بودجه و محاسبات مجلس در تذکری خطاب به وزیر آموزش و پرورش از وی درخواست کرد تا به وضعیت بیمه فرهنگیان توجه کند. https://cdn.icana.ir/d/019/74645.jpg وزیر,آموزش,و,پرورش,به,تعهدات,داده,شده,خود,عمل,کند/,بیمه,فرهنگیان,همچنان,بلاتکلیف,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، علی محمد احمدی در نشست علنی امروز (یکشنبه 19 مرداد) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خطاب به رئیس جمهور افزود: از دکتر روحانی تقاضا داریم تحرک بخشی به وضعیت اقتصادی و توجه به بحث اشتغال به ویژه در مناطق محروم را مدنظر قرار دهد.

نماینده مردم دهلران و آبدانان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: یک سال است که شاهد حضور دولت هستیم و امید است که رئیس جمهور به استانداران و مدیران استانی خود یادآوری کند که دغدغه اصلی آنها باید تولید و بحث اشتغال باشد.

این نماینده مردم در مجلس نهم خطاب به وزیر آموزش و پرورش تاکید کرد: فرهنگ اساس استقلال کشور است و فرهنگیان ستون اصلی توسعه کشور به شمار می‌روند اما متاسفانه شاهد بی توجهی به مسائل فرهنگیان هستیم.

وی یادآورشد: امروزه بیمه فرهنگیان فرایندی است که در حد شعار باقی مانده و مطالبات فرهنگیان نیز پرداخت نشده است همچنین پرداخت حق مرزی این قشر نیز در هاله ای از ابهام قرار دارد حال جای این سوال باقی است که چرا وزیر به وعده هایی که پشت این تریبون به فرهنگیان داده است عمل نمی‌کند.

احمدی خطاب به وزیر نفت افزود: به کارگیری نیروهای بومی در مناطق عملیاتی و مناطق مرزی به ویژه در استان ایلام امری ضروری است که باید مورد توجه قرار گیرد همچنین موج بیکاران و فارغ التحصیلان دانشگاهی به ویژه در رشته های نفت و گاز طلب می کند تا وزیر نفت به آن توجه ویژه ای کند.

این نماینده مردم در مجلس نهم خطاب به وزیر نیرو ضمن درخواست نسبت به توجه به بحث نیروگاه و تلمبه ذخیره‌ای سد سیمره افزود: وزیر نیرو بالغ بر 500 میلیارد تومان در این بخش سرمایه گذاری کرده  که به تعطیلی کشاندن آن به نفع منافع کشور نیست./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet