هدر اصلی
1393/05/19 13:10:19
سرویس صحن
حیدری طیب در تذکر شفاهی:

دولت شرایط را برای صادرات گوجه فرنگی و سیب زمینی به روسیه فراهم کند

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس ،گفت: با توجه به کاهش قیمت گوجه فرنگی و سیب‌زمینی در کشور پیشنهاد کرد که دولت تمهیداتی بیاندیشد که این دو محصول به روسیه صادر شود تا کشاورزان دغدغه‌ای نداشته باشند.
دولت شرایط را برای صادرات گوجه فرنگی و سیب زمینی به روسیه فراهم کند نماینده مردم کرمانشاه در مجلس ،گفت: با توجه به کاهش قیمت گوجه فرنگی و سیب‌زمینی در کشور پیشنهاد کرد که دولت تمهیداتی بیاندیشد که این دو محصول به روسیه صادر شود تا کشاورزان دغدغه‌ای نداشته باشند. https://cdn.icana.ir/d/019/48098.jpg دولت,شرایط,را,برای,صادرات,گوجه,فرنگی,و,سیب,زمینی,به,روسیه,فراهم,کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سیدسعید حیدری طیب در نشست علنی امروز (یکشنبه 19مرداد ماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر به دولت گفت:   با توجه به اینکه امروز محصولات گوجه‌فرنگی و سیب‌زمینی در کشور وجود دارد و از سویی مرز عراق هم بسته شده است این محصول دست کشاورزان باقی مانده و سبب کاهش قیمت آن شده است.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی افزود: قیمت این محصول از 480 تومان در سال گذشته به 320 تومان رسیده است و بازار هم کشش این تولید را ندارد.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه ما باید از کشاورزان حمایت کنیم در حال حاضر که تحریم‌های اتحادیه اروپا و روسیه موجب نیاز کشور روسیه به این محصولات شده است پیشنهاد می‌شود دولت تمهیداتی بیندیشد که گوجه‌فرنگی و سیب‌زمینی به روسیه صادر شده و کشاورزان هم دغدغه‌ای نداشته باشند.

عضو کمیسیون انرژی مجلس  همچنین در تذکر به وزیر آموزش و پرورش گفت: مربیان پیش دبستانی خدمت به پاک ترین و عزیزترین قشر جامعه را بر عهده دارند و این در حالی است که از امنیت شغلی برخوردار نیستند در سال 91 مصوب شد که شرایط استخدامی این اشخاص به مدت 2 سال فراهم گردد اما دولت و وزیر در این خصوص هیچ اقدامی نکردند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet