هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
منظری توکلی در تذکر شفاهی مطرح کرد:

ضرورت رسیدگی به سیل زدگان سیل اخیر شهرستان راور

سرویس صحن
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی از رئیس جمهور درخواست کرد تا به سیل زدگان سیل اخیر شهرستان راور رسیدگی کنند.
یکشنبه 19 مرداد 1393 ساعت 13:05
ضرورت رسیدگی به سیل زدگان سیل اخیر شهرستان راور نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی از رئیس جمهور درخواست کرد تا به سیل زدگان سیل اخیر شهرستان راور رسیدگی کنند. http://cdn.icana.ir/d/019/71494.jpg ضرورت,رسیدگی,به,سیل,زدگان,سیل,اخیر,شهرستان,راور Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، علیرضا منظری توکلی در نشست علنی امروز (یکشنبه 19 مرداد) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی ضمن تبریک به روز خبرنگار و تسلیت به بازماندگان حادثه سقوط هواپیما در فرودگاه مهرآباد افزود: متاسفانه شهرستان راور، در کام سیل فرو رفته به گونه ای که سیل های چهارشنبه و پنجشنبه 8 و 9 مرداد 93 در این شهرستان خسارت زیادی به منازل مسکونی و جاده ها وارد کرده است.

نماینده مردم راور در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: این سیل بیش از 2 هزار نفر را بی خانمان کرد و خسارات زیادی به شهرستان بافت وارد کرد به گونه ای که حتی یک نفر نیز کشته شد.

منظری توکلی تصریح کرد: همچنین روز سه شنبه 13 مرداد نیز بخش سوقان دچار سیل شد و منازل مسکونی ، جاده ها و قنوات زیادی را مورد آسیب قرار داد لذا از رئیس جمهور درخواست دارم کمک رسانی به سیل زدگان و مرمت قنوات را مدنظر قرار دهد.

این نماینده مردم در مجلس نهم از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درخواست کرد تا پرداخت حقوق بازنشستگان فولاد را نیز مدنظر قرار دهد.

وی خطاب به وزیر جهاد کشاورزی گفت: از وزیر جهاد می خواهم نسبت به احداث پایگاه اطفای حریق در منطقه برای حفاظت از 14 هزار جنگل و پارک ملی این شهرستان اقدامات لازم را مدنظر قرار دهد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000