هدر اصلی
1393/05/19 13:05:42
سرویس صحن
منظری توکلی در تذکر شفاهی مطرح کرد:

ضرورت رسیدگی به سیل زدگان سیل اخیر شهرستان راور

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی از رئیس جمهور درخواست کرد تا به سیل زدگان سیل اخیر شهرستان راور رسیدگی کنند.
ضرورت رسیدگی به سیل زدگان سیل اخیر شهرستان راور نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی از رئیس جمهور درخواست کرد تا به سیل زدگان سیل اخیر شهرستان راور رسیدگی کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/71494.jpg ضرورت,رسیدگی,به,سیل,زدگان,سیل,اخیر,شهرستان,راور Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، علیرضا منظری توکلی در نشست علنی امروز (یکشنبه 19 مرداد) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی ضمن تبریک به روز خبرنگار و تسلیت به بازماندگان حادثه سقوط هواپیما در فرودگاه مهرآباد افزود: متاسفانه شهرستان راور، در کام سیل فرو رفته به گونه ای که سیل های چهارشنبه و پنجشنبه 8 و 9 مرداد 93 در این شهرستان خسارت زیادی به منازل مسکونی و جاده ها وارد کرده است.

نماینده مردم راور در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: این سیل بیش از 2 هزار نفر را بی خانمان کرد و خسارات زیادی به شهرستان بافت وارد کرد به گونه ای که حتی یک نفر نیز کشته شد.

منظری توکلی تصریح کرد: همچنین روز سه شنبه 13 مرداد نیز بخش سوقان دچار سیل شد و منازل مسکونی ، جاده ها و قنوات زیادی را مورد آسیب قرار داد لذا از رئیس جمهور درخواست دارم کمک رسانی به سیل زدگان و مرمت قنوات را مدنظر قرار دهد.

این نماینده مردم در مجلس نهم از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درخواست کرد تا پرداخت حقوق بازنشستگان فولاد را نیز مدنظر قرار دهد.

وی خطاب به وزیر جهاد کشاورزی گفت: از وزیر جهاد می خواهم نسبت به احداث پایگاه اطفای حریق در منطقه برای حفاظت از 14 هزار جنگل و پارک ملی این شهرستان اقدامات لازم را مدنظر قرار دهد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet