هدر اصلی
1393/05/31 06:33:00
سرویس اقتصادی
پیرمؤذن مطرح کرد:

عدم سرمایه گذاری سازمان گسترش صنایع در اردبیل/ تعطیلی 60 درصد از واحدهای صنعتی

نماینده مردم اردبیل،نمین،نیر و سرعین در مجلس،گفت: وزیر صنعت،معدن و تجارت قول داده که طرحی از سوی سازمان گسترش صنعتی و ایمیدرو در استان اردبیل شروع شود که متأسفانه تا به امروز عملکرد قابل توجهی صورت نگرفته است.
عدم سرمایه گذاری سازمان گسترش صنایع در اردبیل/ تعطیلی 60 درصد از واحدهای صنعتی نماینده مردم اردبیل،نمین،نیر و سرعین در مجلس،گفت: وزیر صنعت،معدن و تجارت قول داده که طرحی از سوی سازمان گسترش صنعتی و ایمیدرو در استان اردبیل شروع شود که متأسفانه تا به امروز عملکرد قابل توجهی صورت نگرفته است. https://cdn.icana.ir/d/019/67956.jpg عدم,سرمایه,گذاری,سازمان,گسترش,صنایع,در,اردبیل/,تعطیلی,60,درصد,از,واحدهای,صنعتی Icana

کمال الدین پیرموذن درگفت و گو با خبرنگارحوزه انتخابیه خبرگزای خانه ملت،درخصوص مشکلات بخش صنعت شهرستان های اردبیل،نمین، نیر و سرعین در استان اردبیل،گفت: متأسفانه شرکت‌هایی ملی چون ایمیدرو به عنوان سازمان ‌گسترش صنایع تاکنون هیچ سرمایه‌گذاری دربخش صنعت استان اردبیل انجام نداده‌اند.

نماینده مردم اردبیل،نمین،نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: وزیر صنعت،معدن و تجارت قول داده که طرح خوبی از سوی سازمان گسترش صنعتی و ایمیدرو در استان اردبیل شروع شود که متأسفانه تا به امروز عملکرد قابل توجهی در بخش صنعت این استان صورت نگرفته است.

خلوص طلای استان اردبیل 22 عیاراست

این نماینده مردم در مجلس نهم،بابیان اینکه خلوص طلای استان اردبیل 10برابر خلوص طلای استان اصفهان است،اظهار داشت: با توجه به اینکه خلوص طلای استان اردبیل 22 عیاراست اما معادن طلای این استان از سوی مسئولان دولتی استخراج نمی شود درحالیکه معادن طلای استان اصفهان استخراج می شود.

تعطیلی 60  درصداز واحدهای صنعتی اردبیل

نماینده مردم اردبیل،نمین،نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در حال حاضر 60 درصد از واحدهای صنعتی استان اردبیل به دلیل کاهش سرمایه در حال گردش تعطیل است.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس،گفت: افزایش خط اعتباری و منابع بانکی به منظور فعالیت مجدد واحدهای صنعتی تعطیل استان اردبیل بسیار ضرورت دارد که امیدواریم تمامی این اقدامات در جهت عمران استان و پیشرفت منطقه کارساز باشد.

پایان پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet