هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
حسینی‌صدر:

نتایج بررسی پرونده سد فشافویه 22 مرداد اعلام می‌شود

سرویس دیگر رسانه‌ها
سخنگوی فراکسیون محیط زیست مجلس با اشاره به آخرین وضعیت پرونده حادثه سد فشافویه گفت: طی جلسه روز چهارشنبه 22 مردادماه، نتایج کار و اعلام نهایی برسیَ‌ها برای برخورد قانونی با متخلفین این حادثه به مراجع قضایی ارائه خواهد شد.
یکشنبه 19 مرداد 1393 ساعت 14:14
نتایج بررسی پرونده سد فشافویه 22 مرداد اعلام می‌شود سخنگوی فراکسیون محیط زیست مجلس با اشاره به آخرین وضعیت پرونده حادثه سد فشافویه گفت: طی جلسه روز چهارشنبه 22 مردادماه، نتایج کار و اعلام نهایی برسیَ‌ها برای برخورد قانونی با متخلفین این حادثه به مراجع قضایی ارائه خواهد شد. http://cdn.icana.ir/d/019/43330.jpg نتایج,بررسی,پرونده,سد,فشافویه,22,مرداد,اعلام,می‌شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از باشگاه خبرنگاران؛"موید حسینی صدر"با اشاره به آخرین وضعیت رسیدگی به مرگ دو میلیون قطعه ماهی در سد فشافویه اظهارداشت: در ارتباط با این موضوع ما جلسات متعددی برگزار کردیم و این در حالی است که در جلسه روز چهارشنبه 22 مرداد نتایج کار و اعلام نهایی برسیَ‌ها بیان خواهد شد.

وی در ارتباط با اینکه طبق گفته دادستان کل کشور، پرونده مسیر قضایی خود را طی می‌کند تصریح کرد: آخرین اقدامات انجام شده و تشخیص اینکه مقصر و عامل این فاجعه چه کسی بوده است در روز جهارشنبه طی جلسه‌ای بررسی می‌شود و قطعا برای برخورد قانونی با متخلفین، نتایج بررسی‌ها به مجلس و مراجع قضایی ارسال می‌شود.
 
گفتنی است؛ طی اردیبهشت ماه سال جاری در سد فشافویه 2 میلیون ماهی تلف شدند؛ حجت‌الاسلام والمسلمین"محسنی اژه‌ای" در شصت و یکمین نشست خبری خود با اصحای رسانه به این حادثه اشاره کرد مبنی بر اینکه دادستان به عنوان مدعی‌العموم به آن ورود کرده است./
پایان پیام
پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000