خبرگزاری خانه ملت

ولادت امام موسی کاظم (ع)
1393/05/19 14:27:27
سرویس اجتماعی
انصاری مطرح کرد:

تلاش وزارت علوم بر تامین مطالبات منطقی نمایندگان/ دولت تابع خواسته‌های قانونی نمایندگان است

معاون پارلمانی رئیس جمهور با بیان اینکه تلاش وزارت علوم بر این بوده که خواسته‌های منطقی و قانونی نمایندگان را جامه عمل بپوشاند، گفت: در صورتی که استیضاح وزیر علوم در چارچوب قانون و مصالح عمومی کشور باشد دولت از آن استقبال خواهد کرد.
تلاش وزارت علوم بر تامین مطالبات منطقی نمایندگان/ دولت تابع خواسته‌های قانونی نمایندگان است معاون پارلمانی رئیس جمهور با بیان اینکه تلاش وزارت علوم بر این بوده که خواسته‌های منطقی و قانونی نمایندگان را جامه عمل بپوشاند، گفت: در صورتی که استیضاح وزیر علوم در چارچوب قانون و مصالح عمومی کشور باشد دولت از آن استقبال خواهد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/45447.jpg تلاش,وزارت,علوم,بر,تامین,مطالبات,منطقی,نمایندگان/,دولت,تابع,خواسته‌های,قانونی,نمایندگان,است Icana

مجید انصاری در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت٬ با یادآوری مطرح شدن طرح استیضاح وزیر علوم از سوی برخی نمایندگان٬ گفت: هنوز فرصت نکردم که نتایج جلسه روز گذشته وزیر با نمایندگان را بررسی کنم اما طبق جلسات قبلی تعامل خوبی بین نمایندگان با وزیر علوم در جریان است.

وی از جلسه امروز یک‌شنبه (19 مرداد) با وزیر علوم خبر داد وافزود: در این جلسه نتایج دیدارها و بحث‌های نمایندگان با وزیر علوم بررسی خواهد شد.

انصاری با بیان اینکه تلاش دولت به ویژه وزارت علوم بر این بوده که خواسته‌های منطقی و قانونی نمایندگان را جامه عمل بپوشاند، تصریح کرد: برگزاری جلسات با نمایندگان از سوی وزارت علوم تاکنون در راستای افزایش تعامل با آنان و بهبود اوضاع بوده است.

معاون پارلمانی رئیس جمهور٬ گفت: موضع دولت از قبل هم مشخص بوده و تابع موارد و خواسته‌های قانونی نمایندگان هستیم.

وی با بیان اینکه اگر خواسته‌ای از سوی نمایندگان با مصالح عمومی یا قانون مغایرت داشته باشد از سوی دولت اعلام خواهد شد٬ تصریح کرد: در هر صورت در خصوص اسیتضاح وزرا نیز تصمیم‌گیری نهایی منوط به نظر نمایندگان است.

انصاری ادامه داد: طرح استیضاح وزرا یا سوال از آنان در صورتی که در چارچوب قانون باشد با استقبال دولت مواجه خواهد شد.

معاون پارلمانی رئیس جمهور با بیان اینکه تعامل مجلس و دولت از ابتدا وجود داشته و تمام تلاش دولت نیز برای ارتقا این مهم است٬ گفت: اگر نمایندگان طبق قانون خواهان استفاده از ابزارهای قانونی خود چون استیضاح یا سوال از وزرا باشند ما تابع قانون بوده و استقبال خواهیم کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet