هدر اصلی
1393/05/19 14:38:26
سرویس اجتماعی
زاهدی:

جهاد دانشگاهی یکی از شجره‌های طیبه متولد شده در نظام اسلامی است

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با گرامیداشت سالروز تأسیس جهاد دانشگاهی، گفت: جهاد دانشگاهی نسبت به تأسیس شرکت های دانش بنیان و ارائه خدمات فنی در قالب طرح های علمی و فناورانه جزو پیشتازان کشور است.
جهاد دانشگاهی یکی از شجره‌های طیبه متولد شده در نظام اسلامی است رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با گرامیداشت سالروز تأسیس جهاد دانشگاهی، گفت: جهاد دانشگاهی نسبت به تأسیس شرکت های دانش بنیان و ارائه خدمات فنی در قالب طرح های علمی و فناورانه جزو پیشتازان کشور است. https://cdn.icana.ir/d/019/42718.jpg جهاد,دانشگاهی,یکی,از,شجره‌های,طیبه,متولد,شده,در,نظام,اسلامی,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت،  محمدمهدی زاهدی به مناسبت سالروز تأسیس جهاد دانشگاهی، گفت: جهاد دانشگاهی نسبت به تأسیس شرکت های دانش بنیان و ارائه خدمات فنی در قالب طرح های علمی و فناورانه جزو پیشتازان کشور است.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی، با گرامیداشت 16 مرداد سالروز تأسیس جهاد دانشگاهی، ادامه داد: جهاد دانشگاهی یکی از شجره های طیبه متولد شده در نظام اسلامی است.

وی افزود: عمده توجه این نهاد زمانی به اقتضای شرایط، به مسائل فرهنگی دانشگاه و تأمین بعضی لوازم مورد نیاز در جبهه‌های جنگ بود.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: امروز جهاد دانشگاهی از یک بالندگی علمی و فناوری خوبی بهره مند شده که نتایج درخشانی از جمله در بحث سلول های بنیادی در کشور رقم بزند و جهاد دانشگاهی سرآمد مؤسسات تحقیقات دانشگاهی کشور در این زمینه است.

زاهدی تاکید کرد: در حال حاضر این نهاد طرح های بزرگی به ویژه در حوزه نفت و الکترونیک با کاربردهای مختلف در دست اجرا دارد.

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اظهار کرد: مایه افتخار است که این مجموعه انقلابی دانشگاهی توانسته خود را با نیازهای کشور تطبیق داده و در این عرصه پیشگام باشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet