هدر اصلی
1393/05/20 08:52:46
سرویس اجتماعی
طلا در گفت وگو با خانه ملت مطرح کرد:

ضرورت شفاف‌سازی مصوبه تغییر کاربری بوستان مادر

سخنگوی مجمع نمایندگان استان تهران٬ از پیگیری وضعیت بوستان مادر و بررسی قانونی بودن یا نبودن ادامه ساخت و ساز در این بوستان خبر داد.
ضرورت شفاف‌سازی مصوبه تغییر کاربری بوستان مادر سخنگوی مجمع نمایندگان استان تهران٬ از پیگیری وضعیت بوستان مادر و بررسی قانونی بودن یا نبودن ادامه ساخت و ساز در این بوستان خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/75490.jpg ضرورت,شفاف‌سازی,مصوبه,تغییر,کاربری,بوستان,مادر Icana

حسین طلا در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت٬ با یادآوری وضعیت ساخت وساز در بوستان مادر٬ گفت: باید مشخص شود که تغییر کاربری این بوستان جزو تغییرات جزیی و با مصوبه کمیسیون ماده 5 بوده یا خیر.

نماینده مردم تهران٬ ری٬ ‌شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی٬ با بیان اینکه طرح تفضیلی تهران جانمایی‌ها را معلوم می‌کند٬  افزود: اگر قرار باشد در طرح تفصیلی تغییرات جزیی انجام شود باید موضوع به کمیسیون ماده 5 ارجاع شود.

وی ادامه داد: اما اگر قرار باشد تغییراتی بیشتر در طرح تفصیلی تهران رخ دهد باید موضوع در شورای عالی معماری و شهرسازی بررسی شود.

این نماینده مردم در مجلس نهم٬ با تاکید بر ضرورت مشخص شدن تغییر جزیی یا کلی در بوستان مادر٬ گفت: تغییر کاربری بوستان مادر بحث جداگانه‌ای بوده که نیازمند بررسی‌های کارشناسانه‌ است.

وی افزود: باید در ابتدا مشخص شود که تغییر کاربری بوستان مادر نیازمند مجوز کمیسیون ماده 5 یعنی در حد تغییرات جزیی بوده یا شورای عالی معماری شهرسازی٬ که با شفاف سازی در این موضوع بسیاری از ابهامات مرتفع خواهد شد.

سخنگوی مجمع نمایندگان استان تهران گفت: برای تعیین تکلیف قانونی یا غیرقانونی بودن ساخت و ساز در بوستان مادر در حال انجام بررسی‌های لازم برای کسب اطلاعات بیشتر هستیم./ 

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet