ولادت امام موسی کاظم (ع)
1393/05/20 09:12:56
سرویس سیاسی
صفر نعیمی‌رز:

حضور نوبخت در نشست هفته آینده فراکسیون‌اصولگرایان‌رهروان‌ولایت/بررسی نحوه اختصاص اعتبارات ماده 180 بودجه

سخنگوی فراکسیون اصولگرایان رهروان‌ولایت مجلس، با اشاره به حضور نوبخت در نشست هفته آینده این فراکسیون‌، گفت: در این نشست نحوه اختصاص اعتبارات ماده ۱۸۰ قانون بودجه ۹۳ بررسی می شود.
حضور نوبخت در نشست هفته آینده فراکسیون‌اصولگرایان‌رهروان‌ولایت/بررسی نحوه اختصاص اعتبارات ماده 180 بودجه سخنگوی فراکسیون اصولگرایان رهروان‌ولایت مجلس، با اشاره به حضور نوبخت در نشست هفته آینده این فراکسیون‌، گفت: در این نشست نحوه اختصاص اعتبارات ماده 180 قانون بودجه 93 بررسی می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/43550.jpg حضور,نوبخت,در,نشست,هفته,آینده,فراکسیون‌اصولگرایان‌رهروان‌ولایت/بررسی,نحوه,اختصاص,اعتبارات,ماده,180,بودجه Icana

صفر نعیمی‌رز در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، از احتمال حضور محمدباقر نوبخت معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس‌جمهور در نشست هفته آینده شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان‌ولایت مجلس خبر داد و گفت: این موضوع در نشست این هفته هیأت رئیسه فراکسیون بررسی ومشخص می‌شود.

نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: در نشست فراکسیون اصولگرایان رهروان‌ولایت مجلس با حضور نوبخت موضوع ماده 180 قانون بودجه سال 1393 و نحوه اختصاص اعتبارات این ردیف بررسی و رسیدگی می شود.

سخنگوی فراکسیون اصولگرایان رهروان‌ولایت مجلس، در تشریح ماده 180 قانون بودجه سال 1393، افزود: درقانون بودجه سال جاری و در تبصره 22 قانون شاخص‌های مربوط به توزیع این بودجه تعیین شده است که بر اساسآناین بودجه باید با هماهنگی نمایندگان مجلس توزیع شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet