شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
با صدور پیامی صورت گرفت؛

تسلیت رئیس مجلس به خانواده کشته شدگان حادثه سقوط هواپیمای مسافربری/سازمان هواپیمایی علت را بررسی کند

سرویس سیاسی
رئیس مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی به خانواده کشته شدگان حادثه سقوط هواپیمای مسافربری تسلیت گفت و از سازمان هواپیمایی کشوری و دیگر سازمانهای مسئول خواست تا علت بروز این سانحه را مورد بررسی و شناسایی قرار داده و نتیجه را اعلام کنند.
یکشنبه 19 مرداد 1393 ساعت 16:18
تسلیت رئیس مجلس به خانواده کشته شدگان حادثه سقوط هواپیمای مسافربری/سازمان هواپیمایی علت را بررسی کند رئیس مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی به خانواده کشته شدگان حادثه سقوط هواپیمای مسافربری تسلیت گفت و از سازمان هواپیمایی کشوری و دیگر سازمانهای مسئول خواست تا علت بروز این سانحه را مورد بررسی و شناسایی قرار داده و نتیجه را اعلام کنند. http://cdn.icana.ir/d/019/43671.jpg تسلیت,رئیس,مجلس,به,خانواده,کشته,شدگان,حادثه,سقوط,هواپیمای,مسافربری/سازمان,هواپیمایی,علت,را,بررسی,کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی طی پیامی کشته شدن جمعی از هموطنان را در حادثه سقوط هواپیمای مسافربری تسلیت گفته و پیگیری این موضوع را از دستگاه های مربوطه خواستار شد.

متن پیام رئیس مجلس شورای اسلامی به شرح زیر است:

وقوع حادثه غمبار سقوط هواپیمای مسافربری مسیر تهران - طبس در نزدیکی فرودگاه مهرآباد که منجر به جان باختن و مصدومیت جمعی از هموطنان عزیز شد موجب تاسف و تاثر گردید.

لازم است دستگاههای امدادرسان در اسرع وقت به یاری و کمک حادثه دیدگان اقدام کنند و همچنین سازمان هواپیمایی کشوری و دیگر سازمانهای مسئول علت بروز این سانحه را مورد بررسی و شناسایی قرار داده و نتیجه را اعلام کنند.

اینجانب از سوی خود و نمایندگان مجلس شورای اسلامی ضمن عرض تسلیت این ضایعه به خانواده های مصیبت دیده ، برای مصدومان آرزوی شفای عاجل از درگاه خداوند متعال مسئلت می کنم./

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000