هدر اصلی
1393/05/31 12:31:00
سرویس اجتماعی
هاشمی مطرح کرد:

احتمال ورود فاضلاب پردیس به سفره های زیرزمینی آب تهران

نماینده مردم تهران،ری،شمیرانات و اسلامشهر در مجلس،گفت: سه هفته پیش جلسه ای درخصوص ورود فاضلاب پردیس به سفره های زیرزمینی آب با مسئولان آبفای تهران تشکیل دادیم و مقررشد که گزارش تکمیلی این پرونده ارسال شود.
احتمال ورود فاضلاب پردیس به سفره های زیرزمینی آب تهران نماینده مردم تهران،ری،شمیرانات و اسلامشهر در مجلس،گفت: سه هفته پیش جلسه ای درخصوص ورود فاضلاب پردیس به سفره های زیرزمینی آب با مسئولان آبفای تهران تشکیل دادیم و مقررشد که گزارش تکمیلی این پرونده ارسال شود. https://cdn.icana.ir/d/019/51915.jpg احتمال,ورود,فاضلاب,پردیس,به,سفره,های,زیرزمینی,آب,تهران Icana

سید مهدی هاشمی درگفت و گو با خبرنگارحوزه انتخابیه خبرگزای خانه ملت،درخصوص احتمالنشت فاضلاب پردیس و ورود به سفره های زیرزمینی آب تهران،گفت: چندی پیش جلسه ای با مسئولان آبفای شهر تهران درخصوص نشت فاضلاب پردیس و ورود به سفره های زیرزمینی آب تهران تشکیل دادیم.

نماینده مردم تهران،ری،شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی،تصریح کرد: در این جلسه مقرر شد که اقدامات قابل توجهی در بخش ایمنی و امنیتی آب تهران از سوی مسئولان آبفای تهران انجام شود.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی،گفت: جلسه ای در سه هفته گذشته درخصوص مشکلات آب و فاضلاب استان تهران به ویژه ورود فاضلاب پردیس به سفره های زیرزمینی آب تهران تشکیل و مقررشد که با پیگری مسئولان آبفای تهران گزارش تکمیلی این پرونده به مجمع نمایندگان استان تهران ارسال شود.

 گفتنی است؛در شهر جدید پردیس مسکن مهر برای 200 هزار نفر ساخته شده اما متاسفانه 800 هزار نفر بدون احداث تصفیه خانه فاضلاب در این منطقه سکونت خواهند کرد وزارت نیرو و راه و شهرسازی باید به داد آب شرب شهر تهران برسد چرا که اگر این فاضلاب نشت کند اتفاقات ناگواری رخ خواهد داد.

پایان پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet