هدر اصلی
1393/05/19 16:55:47
سرویس اقتصادی
رضایی کوچی خبر داد:

بازدید اعضای کمیسیون عمران مجلس از فرودگاه مهرآباد / بررسی دلایل سقوط هواپیما با حضور مسئولان

عضو هیئت رئیسه کمیسیون عمران مجلس گفت: اعضای کمیسیون عمران مجلس روز سه شنبه همین هفته از رادار و فرودگاه مهرآباد تهران بازدید و با حضور وزیر راه و شهرسازی آخرین وضعیت ناوگان حمل و نقل هوایی را بررسی می کنند.
بازدید اعضای کمیسیون عمران مجلس از فرودگاه مهرآباد / بررسی دلایل سقوط هواپیما با حضور مسئولان عضو هیئت رئیسه کمیسیون عمران مجلس گفت: اعضای کمیسیون عمران مجلس روز سه شنبه همین هفته از رادار و فرودگاه مهرآباد تهران بازدید و با حضور وزیر راه و شهرسازی آخرین وضعیت ناوگان حمل و نقل هوایی را بررسی می کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/57693.jpg بازدید,اعضای,کمیسیون,عمران,مجلس,از,فرودگاه,مهرآباد,/,بررسی,دلایل,سقوط,,هواپیما,با,حضور,مسئولان Icana

محمدرضا رضایی کوچی در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه یکی از اولویت های کمیسیون عمران مجلس بررسی استاندارد بودن پروازها است، گفت: در همین راستا اعضای کمیسیون عمران مجلس روز سه شنبه از رادار و فرودگاه مهرآباد تهران بازدید می کنند.

نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی با ابراز تاسف از وقوع سانحه هوایی که امروز رخ داد و با تسلیت به بازماندگان این حادثه، افزود: یکی از مواردی که در دستور کار کمیسیون عمران مجلس قرار دارد بررسی این موضوع است که آیا هواپیماهایی در که در خطوط هواپیمایی کشور پرواز می کنند استانداردهای لازم را دارند یا خیر.

رضایی کوچی ادامه داد:شاید اگر این بازدید زودتر انجام می شد به این نتیجه می رسیدیم که هواپیمای 140 استاندارد نیست و نباید پرواز کند و امروز این اتفاق نمی افتاد.

این نماینده مردم در مجلس نهم، گفت: در بازدید که از فرودگاه مهرآباد خواهیم داشت وزیر راه و شهرسازی، معاونان وی و مسئولان سازمان هواپیمایی کشور حضور خواهند داشت و انتظار داریم نسبت به دلایل سوانح رخ داده پاسخ دهند.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون عمران مجلس تاکید کرد: کمیسیون عمران با توجه به وظیفه نظارتی که دارد در مورد سقوط هواپیمای 140 ورود جدی خواهد داشت و با خاطیان و کسانی که قصور داشتند برخورد خواهد کرد ونتایج این بررسی ها در قالب گزارشی مدون در صحن علنی مجلس به اطلاع مردم خواهد رساند.

رضایی کوچی با یادآوری اینکه 4 سال گذشته به اتفاق بهبهانی وزیر راه وقت از کارخانه ساخت هواپیمای 140 بازدید کردیم، گفت:  درآن جلسه تاکید شد هواپیمایی که قرار است به عنوان ساخت داخل پروازکند باید همه استانداردهای لازم را دارا باشد چرا که این موضوع آبرو و حیثیت نظام است واگر قرار است در ساخت محصولی ورود کنیم بایدآن وسیله بهترین باشد و استانداردهای لازم را داشته باشد.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بحث استانداردسازی ناوگان هواپیمایی بسیار مورد تاکید است و این موضوع در دستور کار کمیسیون عمران مجلس قرار دارد و بازدید از رادار و فرودگاه مهرآباد نیز در همین راستا انجام خواهد گرفت و عملکرد حمل و نقل هوایی را بررسی خواهیم کرد تا معلوم شود آیا پروازهایی که صورت می گیرد استاندارد لازم را دارند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet