خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1393/05/20 12:21:09
سرویس بین الملل
نکو:

تفسیر غرب از عدالت و بی‌عدالتی مضحک است/کلینتون دچار پریشان‌گویی شده است

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس با بیان اینکه کلینتون دچار پریشان‌گویی شده است، گفت: هیلاری کلینتون با ناعادلانه خواندن خشم افکار عمومی نسبت به جنایات صهیونیست‌ها شخصیت خود را بدنام‌تر از گذشته کرد.
تفسیر غرب از عدالت و بی‌عدالتی مضحک است/کلینتون دچار پریشان‌گویی شده است عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس با بیان اینکه کلینتون دچار پریشان‌گویی شده است، گفت: هیلاری کلینتون با ناعادلانه خواندن خشم افکار عمومی نسبت به جنایات صهیونیست‌ها شخصیت خود را بدنام‌تر از گذشته کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/57607.jpg تفسیر,غرب,از,عدالت,و,بی‌عدالتی,مضحک,است/کلینتون,دچار,پریشان‌گویی,شده,است Icana

ابراهیم نکو در گفت‌وگو با خبرنگار بین‌الملل خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اظهارات هیلاری کلینتون در خصوص ناعادلانه خواندن موضع‌گیری افکار عمومی جهان نسبت به جنایات رژیم صهیونیستی تصریح کرد: جنگ اخیر صهیونیست‌ها ضد ملت بی‌دفاع غزه میدانی بود برای محک زدن میزان انسانیت و شرافت انسان‌های که مدعی حفظ احترام به حقوق بشر هستند.

نماینده مردم رباط‌کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی، افزود: افکار عمومی جهان در یک ماه اخیر که تجاوزات صهیونیست‌ها ضد غزه به اوج رسید صادقانه تجاوز رژیم اشغالگر قدس را محکوم کرد ولی کلینتون با ناعادلانه خواندن این موضع‌گیرهای جهانی، آنها را به تمسخر گرفت.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس نهم با تاکید بر اینکه حقوق بشر بازیچه سیاست‌ بازی دولتمردان آمریکا شده است، ادامه داد: کودک‌کشی و نسل‌کشی صهیونیست‌ها امروز بر همه جهان آشکار شده ولی آمریکایی‌ها به دلیل منافع مشترک با غاصبان صهیونیست همه اقدامات آنها را عادلانه قلمداد می‌کنند.

این نماینده مجلس نهم با بیان اینکه این نوع اظهار نظر‌ها افکار عمومی جهان را خشمگین خواهد کرد، تصریح کرد: سیاستمداران آمریکایی اگر حداقل آبرویی نیز در بین برخی از ملت‌ها داشتند با این موضع‌گیری‌های مغرضانه آن را از بین بردند از این رو بهتر است در برابر حقیقت اگر شهامت دفاع از آن را ندارند حداقل سکوت کنند.

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی ادامه داد: برداشت آمریکایی‌ها از عدالت برداشت و تفسیری مضحک و خنده دار است و آنها با این اظهارات حتی حقوق بشر را نیز به تمسخر گرفتند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet