خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1393/05/19 17:15:35
سرویس اقتصادی
آرامی در تشریح جلسه امروز کمیسیون عمران خبر داد:

بررسی دلایل سقوط هواپیمای 140 توسط کمیته حمل و نقل مجلس

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس با یادآوری ارائه گزارشی اولیه از سانحه امروز سقوط هواپیمای ۱۴۰ سپاهان در کمیسیون عمران، گفت: در این جلسه مقرر شد کمیته حمل و نقل مجلس دلایل وقوع سانحه سقوط هواپیمای مسافربری ۱۴۰ سپاهان را بررسی و گزارش آن را به کمیسیون ارائه کند.
بررسی دلایل سقوط هواپیمای 140 توسط کمیته حمل و نقل مجلس سخنگوی کمیسیون عمران مجلس با یادآوری ارائه گزارشی اولیه از سانحه امروز سقوط هواپیمای 140 سپاهان در کمیسیون عمران، گفت: در این جلسه مقرر شد کمیته حمل و نقل مجلس دلایل وقوع سانحه سقوط هواپیمای مسافربری 140 سپاهان را بررسی و گزارش آن را به کمیسیون ارائه کند. https://cdn.icana.ir/d/019/43239.jpg بررسی,دلایل,سقوط,هواپیمای,140,توسط,کمیته,حمل,و,نقل,مجلس Icana

 منصور آرامی در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت در تشریح جزئیات جلسه امروز کمیسیون عمران مجلس، گفت: با توجه به وقوع سانحه تلخ سقوط هواپیمای 140 بررسی ابتدایی این موضوع به صورت فوری در دستور کار کمیسیون قرار گرفت و گزارش اولیه از این حادثه در کمیسیون ارائه شد.

نماینده مردم  بندرعباس،قشم،حاجی آباد،ابوموسی و خمیر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: کمیته حمل و نقل مجلس به عنوان مسئول پیگیری و بررسی دقیق دلایل سقوط هواپیمای 140 که به کشته و زخمی شدن بیش از 40 نفر از هموطنان منجرشد انتخاب و قرار گردید گزارش کامل از این موضوع به کمیسیون ارائه شود.

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: نگرانی نمایندگان عضو کمیسیون عمران مجلس نسبت به ابهام طرح جامع مسکن و همچنین وضعیت نامطلوب جاده ها و مجتمع های خدماتی بین راهی که در تعطیلات اخیر بسیار مشهود بود از دیگر مباحث مطرح شده در جلسه امروز کمیسیون عمران بود.

پایان پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet