ولادت امام موسی کاظم (ع)
1393/05/19 17:42:48
سرویس اقتصادی
نماینده مردم سمنان:

خروج سه واگن از ریل/ اشکال فنی خط راه آهن تهران- مشهد حادثه آفرید

نماینده مردم سمنان در رابطه با خروج قطار مسافربری در خطوط ریلی بین ایستگاه‌های شیرین چشمه و شاهرود در استان سمنان گفت: به علت قوس و اشکال فنی خطوط ۳ واگن فرار از خط داشتند که خوشبختانه کسی صدمه ندیده است.
خروج سه واگن از ریل/ اشکال فنی خط راه آهن تهران- مشهد حادثه آفرید نماینده مردم سمنان در رابطه با خروج قطار مسافربری در خطوط ریلی بین ایستگاه‌های شیرین چشمه و شاهرود در استان سمنان گفت: به علت قوس و اشکال فنی خطوط 3 واگن فرار از خط داشتند که خوشبختانه کسی صدمه ندیده است. https://cdn.icana.ir/d/019/72957.jpg خروج,سه,واگن,از,ریل/,اشکال,فنی,خط,راه,آهن,تهران-,مشهد,حادثه,آفرید Icana

علیرضا خسروی در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت در تشریح جزئیات خروج  قطار مسافربری در خطوط ریلی بین ایستگاه‌های شیرین چشمه و شاهرود در استان سمنان، گفت :این قطار یک قطارعادی مسافربری بوده است که از مشهد به مقصد تهران حرکت می کرده  و نرسیده به  بسطام 3 واگن آن به علت قوس و اشکال فنی خطوط  از ریل خارج می شوند.

نماینده مردم سمنان با اعلام این خبر که خوشبختانه هیچ یک از مسافران قطار سانحه دیده آسیب ندیده اند و همه در صحت و سلامت کامل هستند، تصریح کرد: علت خروج واگن ها از خط اشکال فنی  خطوط بوده و واگن ها فرار از خط داشتند.

این نماینده مردم در مجلس نهم با بیان اینکه در حال حاظر بلک ها درمنطقه  خروج واگنهای قطار از ریل بسته شده اند، ادامه داد: باید قطار و واگن ها جابجا شوند که درحال حاضر قسمتی از قطار بریده شده اما چون واگنهای خارج شده از ریل  روی بلک بعدی افتاده است خطوط بسته شده اند.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی یادآور شد: علت وقوع این حادثه و خروج واگن ها از ریل به این برمی گردد که بخشی از پیمانکاران خط دقت و توجه لازم به وضعیت خطوط ندارند و لازم است  در این باره بیشتر رسیدگی کنند.

پایان پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet