هدر اصلی
1393/05/19 17:53:10
سرویس سیاسی
محمدجواد کولیوند:

اتمام بررسی طرح افزایش نمایندگان مجلس/انتخاب 5 نامزد برای عضویت در کمیسیون ماده 10 احزاب

نایب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس، با شااره به اتمام بررسی طرح افزایش نمایندگان مجلس، گفت: این طرح در هفته آینده به صحن علنی مجلس ارسال می‌شود.
اتمام بررسی طرح افزایش نمایندگان مجلس/انتخاب 5 نامزد برای عضویت در کمیسیون ماده 10 احزاب نایب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس، با شااره به اتمام بررسی طرح افزایش نمایندگان مجلس، گفت: این طرح در هفته آینده به صحن علنی مجلس ارسال می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/43572.jpg اتمام,بررسی,طرح,افزایش,نمایندگان,مجلس/انتخاب,5,نامزد,برای,عضویت,در,کمیسیون,ماده,10,احزاب Icana

محمدجواد کولیوند در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست امروز (یکشنبه 19 مرداد) کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس، گفت: در نشست امروز بررسی طرح افزایش 20 نماینده مجلس و اصلاح جداول حوزه‌های انتخابیه به پایان رسید و قرار است این طرح در هفته آینده برای تصویب به صحن علنی مجلس ارسال شود.

نماینده مردم کرج و آبیک در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: همچنین در نشست امروز به‌جزء افزایش 20 نفری نمایندگان، برخی اصلاحات در حوزه‌های انتخابیه صورت گرفت.

نایب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس، با بیان اینکه در نشست امروز این کمیسیون همچنین 5 نامزد مجلس برای عضویت در کمیسیون ماده 10 احزاب انتخاب شد افزود: زاکانی، بخشایش‌اردستانی، دواتگری و میرمحمدی نامزد تصدی این حوزه شدند و در آینده ای نزدیک دو ناظر مجلس بر این کمیسیون در صحن علنی مجلس مشخص می شوند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet