خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1393/05/19 18:02:43
سرویس اقتصادی
هاشمی مطرح کرد:

نگرانی نمایندگان مجلس از وضعیت نامناسب راه ها و مجتمعهای خدماتی بین راهی

رئیس کمیسیون عمران مجلس با اشاره به تعطیلات ۲ هفته ای و حضور نمایندگان مجلس در حوزه های انتخابیه از وضعیت نامطلوب جاده ها و راه ها و مجتمع های خدماتی بین راهی انتقادکرد و گفت: با توجه به اینکه در تعطیلات تابستانی قرارداریم مسئولان وزارت راه و شهرسازی و میراث فرهنگی باید در این رابطه تدبیر کرده و پاسخگو باشند.
نگرانی نمایندگان مجلس از وضعیت نامناسب راه ها و مجتمعهای خدماتی بین راهی رئیس کمیسیون عمران مجلس با اشاره به تعطیلات 2 هفته ای و حضور نمایندگان مجلس در حوزه های انتخابیه از وضعیت نامطلوب جاده ها و راه ها و مجتمع های خدماتی بین راهی انتقادکرد و گفت: با توجه به اینکه در تعطیلات تابستانی قرارداریم مسئولان وزارت راه و شهرسازی و میراث فرهنگی باید در این رابطه تدبیر کرده و پاسخگو باشند. https://cdn.icana.ir/d/019/51921.jpg نگرانی,نمایندگان,مجلس,از,وضعیت,نامناسب,راه,ها,و,مجتمعهای,خدماتی,بین,راهی Icana

سید مهدی هاشمی در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه وضعیت نامطلوب راه ها و جاده ها، گفت: تعطیلات دو هفته قبل نشان داد که وضعیت جاده ها و مجتمع های خدماتی بین راهی خیلی مطلوب نیست به نحوی که مردم با عبارت 72 ساعت تعطیلات،48 ساعت ترافیک از این شرایط اعلام نارضایتی کردند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در دور دوم تعطیلات تابستانی قرار داریم، گفت: در تعطیلات دو هفته ای گذشته مسافرتها با تاخیرهای بسیار طولانی همراه بوده است و مسئولان وزارت راه و شهرسازی و سازمان میراث فرهنگی باید در این خصوص به کمیسیون عمران گزارش دهند.

هاشمی ادامه داد: وضعیت مبهم در مورد طرح جامع مسکن و ارائه نشدن اطلاعات و جزئیات این طرح به اعضای کمیسیون عمران مجلس از دیگر نگرانی ها و دغدغه های نمایندگان است که انتظار می رود وزارت راه و شهرسازی به این موضوع رسیدگی کرده و به این نگرانی ها خاتمه دهد.

 رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی همچنین از بازدید اعضای کمیسیون عمران مجلس از سازمان هواپیمایی کشور در روز سه شنبه خبر داد و گفت: در این بازدید آخرین وضعیت حمل و نقل هوایی و ایمنی پروازها با حضور وزیر راه و تعدادی دیگر از مسئولان بررسی خواهد شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet