ولادت امام موسی کاظم (ع)
1393/05/19 18:05:13
سرویس اجتماعی
عبدی مطرح کرد:

تصویب کلیات و جزئیات لایحه کاهش ساعت کاری زنان در کمیسیون اجتماعی

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس با یادآوری بررسی لایحه کاهش ساعت کاری زنان در این کمیسیون، گفت: بر اساس این لایحه زنانی که فرزند معلول یا خردسال یا همسران از کار افتاده دارند می‌توانند یک ساعت زودتر از کار خارج شوند.
تصویب کلیات و جزئیات لایحه کاهش ساعت کاری زنان در کمیسیون اجتماعی سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس با یادآوری بررسی لایحه کاهش ساعت کاری زنان در این کمیسیون، گفت: بر اساس این لایحه زنانی که فرزند معلول یا خردسال یا همسران از کار افتاده دارند می‌توانند یک ساعت زودتر از کار خارج شوند. https://cdn.icana.ir/d/019/57842.jpg تصویب,کلیات,و,جزئیات,لایحه,کاهش,ساعت,کاری,زنان,در,کمیسیون,اجتماعی Icana

ایرج عبدی در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، در تشریح دستور کار امروز یکشنبه (19 مرداد ) کمیسیون اجتماعی مجلس، افزود: لایحه کاهش ساعت کاری زنان از موضوعاتی بود که در کمیسیون اجتماعی مورد بحث واقع شد.

نماینده مردم خرم‌آباد و دوره در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: بعد از بررسی‌های انجام شده کمیسیون با کاهش یک‌ساعته ساعت کاری زنانی که فرزند معلول یا خردسال یا همسران از کار افتاده دارند،‌ موافقت کرد بر این اساس کلیات و جزئیات آن به تصویب رسید.

این نماینده مردم در مجلس نهم، با تاکید بر اینکه طرح یک‌فوریتی الحاق یک تبصره به ماده(5) قانون گزینش معلمان و کارکنان آموزش و پرورش از دیگر دستور کار کمیسیون اجتماعی به شمار می‌رفت، تصریح کرد:‌بر اساس آن کسانی که دارای مشاغل سخت هستند باید از سوی وزارت اطلاعات برای استخدام انها استعلام اخذ شود.

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: نمایندگان با این طرح موافق نبودند لذا قرار شد این طرح جهت بررسی بیشتر به کارگروهی از کمیسیون ارجاع شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet