ولادت امام موسی کاظم (ع)
1393/05/20 09:18:29
سرویس فرهنگی
حسینی صدر

برش خاص از مقطع زندگی هر فرد برای ساخت یک مستند می تواند گمراه کننده باشد

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس گفت: هنگام به تصویر کشیدن زندگی یک فرد عادی هم نباید برش های خاصی از زندگی او نشان داده شود چرا که می تواند معنی غیرواقعی از زندگی او القا کند چه رسد به شخص اول اجرایی کشور.
برش خاص از مقطع زندگی هر فرد برای ساخت یک مستند می تواند گمراه کننده باشد عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس گفت: هنگام به تصویر کشیدن زندگی یک فرد عادی هم نباید برش های خاصی از زندگی او نشان داده شود چرا که می تواند معنی غیرواقعی از زندگی او القا کند چه رسد به شخص اول اجرایی کشور. https://cdn.icana.ir/d/019/43330.jpg برش,خاص,از,مقطع,زندگی,هر,فرد,برای,ساخت,یک,مستند,می,تواند,گمراه,کننده,باشد Icana

مؤید حسینی صدر در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، با انتقاد از ساخت مستند "من روحانی هستم" اظهار کرد: برش خاص از مقطع زندگی هر فردی می تواند گمراه کننده باشد.

نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی در ادامه گفت: حتی وقتی می خواهید زندگی یک فرد عادی را به تصویر بکشید، نباید برش های خاصی از زندگی او را نشان دهید چرا که می تواند معنی غیرواقعی از زندگی او القا کند.

وی افزود: اگر مستندی از زندگی یک شخص ساخته می شود باید منصفانه و بدون جانبداری بوده و نباید صرفا تکه هایی از گذشته و بدون در نظر گرفتن پارامتر زمان و مکان باشد.

حسینی صدر در ادامه با بیان اینکه اگر به پارامترهای زمان و مکان در ساخت مستند زندگی شخصی توجه نشود، دچار اشتباه خواهیم شد، گفت: باید موضع گیری های فرد در زمان و مکان خاص خود و با توجه به موقعیت های سیاسی داخلی و خارجی نگاه و بررسی شود.

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت در پایان تصریح کرد: اگر نقد واقع بینانه باشد مشکلی ندارد اما اگر در جهت تضعیف مقامات عالی رتبه کشور گام برداشته شود نوعی تضعیف شخصیت های نظام به حساب می آید و به نفع کشور نیست./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet