آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
از سوی نماینده مردم گرمسار و به دنبال حادثه قطار سمنان عنوان شد

پیشنهاد به وزیر راه؛ مدیرعامل شرکت راه آهن را برکنار کنید

سرویس اقتصادی
سخنگوی کمیسیون برنامه،‌بودجه و محاسبات مجلس با اشاره به حادثه خروج قطار از ریل در سمنان، گفت:‌ به وزیر راه و شهرسازی پیشنهاد می کنیم با توجه به وقوع سوانح متعدد مدیر راه آهن را تغییر دهد.
یکشنبه 19 مرداد 1393 ساعت 18:16
پیشنهاد به وزیر راه؛ مدیرعامل شرکت راه آهن را برکنار کنید سخنگوی کمیسیون برنامه،‌بودجه و محاسبات مجلس با اشاره به حادثه خروج قطار از ریل در سمنان، گفت:‌ به وزیر راه و شهرسازی پیشنهاد می کنیم با توجه به وقوع سوانح متعدد مدیر راه آهن را تغییر دهد. http://cdn.icana.ir/d/019/56386.jpg پیشنهاد,به,وزیر,راه؛,,مدیرعامل,شرکت,راه,آهن,را,برکنار,کنید Icana

غلامرضا کاتب در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت،‌ با بیان اینکه در طول یک سال گذشته این چندمین حادثه قطار در استان سمنان است، گفت:‌ این نشان از بی تدبیری و ضعف مدیریت و عدم نظارت و کنترل شرکت راه آهن است که باعث شده کشته زیادی درمسیر قطار بدهیم.

نماینده مردم گرمسار در مجلس با بیان اینکه این تعداد حادثه در راه آهن بی سابقه بوده است،‌گفت: وزیر راه و شهرسازی مدیر راه آهن را تغییر دهد .

وی افزود:‌ وزیر راه و شهرسازی اگر نمی تواند یک سیستم را اداره کند حداقل به خاطرکاهش آلام و درد مردم و تعداد کشته ها با مدیر مربوطه برخورد جدی کند.

سخنگوی کمیسیون برنامه،‌بودجه و محاسبات مجلس  با تاکید بر اینکه قحط الرجال نشده است،‌گفت: مدیری بگذارند که بدنه راه آهن پذیرش آن را داشته باشد و کار کند. /

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار