عید سعید غدیرخم
1393/05/19 18:16:28
سرویس اقتصادی
از سوی نماینده مردم گرمسار و به دنبال حادثه قطار سمنان عنوان شد

پیشنهاد به وزیر راه؛ مدیرعامل شرکت راه آهن را برکنار کنید

سخنگوی کمیسیون برنامه،‌بودجه و محاسبات مجلس با اشاره به حادثه خروج قطار از ریل در سمنان، گفت:‌ به وزیر راه و شهرسازی پیشنهاد می کنیم با توجه به وقوع سوانح متعدد مدیر راه آهن را تغییر دهد.
پیشنهاد به وزیر راه؛ مدیرعامل شرکت راه آهن را برکنار کنید سخنگوی کمیسیون برنامه،‌بودجه و محاسبات مجلس با اشاره به حادثه خروج قطار از ریل در سمنان، گفت:‌ به وزیر راه و شهرسازی پیشنهاد می کنیم با توجه به وقوع سوانح متعدد مدیر راه آهن را تغییر دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/56386.jpg پیشنهاد,به,وزیر,راه؛,,مدیرعامل,شرکت,راه,آهن,را,برکنار,کنید Icana

غلامرضا کاتب در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت،‌ با بیان اینکه در طول یک سال گذشته این چندمین حادثه قطار در استان سمنان است، گفت:‌ این نشان از بی تدبیری و ضعف مدیریت و عدم نظارت و کنترل شرکت راه آهن است که باعث شده کشته زیادی درمسیر قطار بدهیم.

نماینده مردم گرمسار در مجلس با بیان اینکه این تعداد حادثه در راه آهن بی سابقه بوده است،‌گفت: وزیر راه و شهرسازی مدیر راه آهن را تغییر دهد .

وی افزود:‌ وزیر راه و شهرسازی اگر نمی تواند یک سیستم را اداره کند حداقل به خاطرکاهش آلام و درد مردم و تعداد کشته ها با مدیر مربوطه برخورد جدی کند.

سخنگوی کمیسیون برنامه،‌بودجه و محاسبات مجلس  با تاکید بر اینکه قحط الرجال نشده است،‌گفت: مدیری بگذارند که بدنه راه آهن پذیرش آن را داشته باشد و کار کند. /

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet